اخبار ارز دیجیتال

شرکت تابعه Societe Generale اولین ارائه دهنده رمزارز با مجوز کامل در فرانسه شد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Forge نه تنها دارایی های دیجیتال را ذخیره می کند، بلکه حق خرید، فروش و تجارت دارایی های دیجیتال را به ارز فیات نیز دارد.

فورج، زیرمجموعه سومین بانک بزرگ فرانسه، Société Générale، اولین شرکتی است که مجوز دسترسی برتر را برای ارائه خدمات رمزنگاری در این کشور دریافت کرده است. این یک پیش نیاز برای بسیاری از فعالیت های خدماتی (PSAN) است. در آینده، ارائه‌دهندگان نه تنها دارایی‌های دیجیتال را کنترل خواهند کرد، بلکه حق خرید، فروش و تراکنش با ارز فیات را نیز خواهند داشت.

رسانه های محلی بر روی به روز رسانی 19 جولای ثبت نام تنظیم کننده بازار سهام فرانسه، سازمان بازارهای مالی (AMF) تمرکز کردند. یکی از نمایندگان Societe Generale در یک بیانیه مطبوعاتی گفت:

“اعتبارآوری نشان‌دهنده بالاترین سطح اعتباربخشی نظارتی است که در حال حاضر برای تجارت دارایی‌های دیجیتال موجود است.”

تاکنون حدود 90 شرکت در لیست ارائه دهندگان مجوز AMF قرار دارند. برای مثال، یکی از شرکت‌های تابعه بانک کردیت آگریکول، رقیب قوی Societe Generale، در ژوئن 2023 تأییدیه نگهداری دیجیتال را دریافت کرد. با این حال، فورج اولین شرکتی بود که بالاترین تاییدیه های نظارتی را برای تعدادی از خدمات دریافت کرد. همانطور که توسط ایستگاه رادیویی فرانسوی Business FM اشاره شده است، چنین الزامات سختگیرانه ای برای این سطح از تایید به بانک های سنتی بزرگ برتری متمایز نسبت به شرکت های کوچکتر ارزهای دیجیتال می دهد.

مربوط: بازرس بازارهای مالی فرانسه از افزایش داوری ارزهای دیجیتال خبر می دهد

Societe Generale در فضای ارزهای دیجیتال بسیار فعال بوده است، با انتشار اوراق قرضه یورو در بلاک چین اتریوم، توکن های امنیتی در بلاک چین Tezos و ارائه وام های استیبل کوین DAI در ازای توکن های اوراق قرضه انجام می دهد. در آوریل 2023، فورج EUR CoinVertible را راه‌اندازی کرد، یک استیبل کوین مبتنی بر یورو برای مشتریان سازمانی واجد شرایط. دارایی‌های دیجیتال جدید فقط برای سرمایه‌گذارانی در دسترس خواهد بود که از طریق رویه‌های موجود Societe Generale Your Customer و مبارزه با پولشویی را بشناسید.

فرانسه همچنان یکی از دوستدارترین حوزه‌های قضایی در اروپا برای رمزنگاری است، اما بازوی محلی Binance تحت تحقیقات مقدماتی قرار گرفته است و حوزه قضایی تخصصی بین منطقه‌ای پاریس توسط دفتر تحقیقات عدالت مالی تحت مدیریت انجام شده است.

مجله: کارشناسان می خواهند به هوش مصنوعی «روح» انسانی بدهند تا همه ما را نکشد

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا