اخبار ارز دیجیتال

سرویس ارزهای دیجیتال Tap Global برای اولین بار در بورس بریتانیا در سال ۲۰۲۳ فهرست شود.

این شرکت حساب های بانکی تنظیم شده را ارائه می دهد و خرید ارزهای دیجیتال را از طریق صرافی های شریک خود ارائه می دهد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی این شرکت، اپلیکیشن ارز دیجیتال Tap Global برای اولین بار در سال ۲۰۲۳ در بورس اوراق بهادار Aquis (AQSE) فهرست می شود. طبق بیانیه مطبوعاتی ۱۰ ژانویه، این فهرست از طریق خرید معکوس توسط Quetzal Capital به دست آمد.

Tap دسترسی به خدمات بانکداری فیات، خدمات مبادله رمزنگاری برای منبع رمز ارز از مبادلات شریک، سهامداری و پروتکل‌های DeFi را برای ساکنان بریتانیا و اتحادیه اروپا فراهم می‌کند. این برنامه به عنوان یک بانک توسط کمیسیون خدمات مالی جبل الطارق تنظیم می شود.

الان رای بدهید!

Quetzal شرکت را با معامله ۲۰.۵ میلیون پوند (۲۴.۹ میلیون دلار) از سهام خود به سهامداران Tap Global در ازای مالکیت خریداری می کند و سهام جدیدی را برای جذب ۳.۱ میلیون پوند (۳.۸ میلیون دلار) Did منتشر می کند. بر اساس بیانیه مطبوعاتی، وجه نقد به دست آمده از این سهام اضافی برای “افزایش هزینه های بازاریابی و تسهیل گسترش بین المللی” استفاده خواهد شد.

مربوط: کوین بیس ۲۰ درصد از کارمندان خود را در موج دوم اخراج کاهش می دهد

دیوید کار، مدیر عامل تپ گلوبال، گفت که تصمیم این شرکت برای فهرست شدن در بورس عمومی در این زمان «بسیار مهم نیست» زیرا درست پس از فروپاشی FTX در زمانی که صنعت کریپتو با شک و تردید فزاینده‌ای مواجه است، صورت می‌گیرد. ،” او گفت. با این حال، همانطور که او توضیح داد، ما می خواستیم به ساکنان بریتانیا یک گزینه تنظیم شده ارائه دهیم، بنابراین تصمیم گرفتیم به هر حال لیست را اجرا کنیم.

کریپتوکارنسی، مانند هر فناوری نوظهوری، سهم عادلانه‌ای از شرورانی دارد که بر احساسات بازار تأثیر می‌گذارند، بازار به بلوغ رسیده و شرکتی کاملاً تنظیم‌شده و مسئولیت‌پذیر مانند تپ را برای موفقیت در اختیار خواهد گرفت.»

پس از فروپاشی FTX در ماه نوامبر، نظارت نظارتی و مشتری بر برنامه های مبادله ارزهای دیجیتال افزایش یافته است. بایننس، بزرگترین صرافی جهان از نظر حجم، در ایالات متحده تحت بررسی است، در حالی که کوین بیس، تنها صرافی ارز دیجیتال فهرست شده در بورس نیویورک، شاهد کاهش درآمد با کاهش حجم معاملات است.

اما علی‌رغم این چالش‌ها در صنعت، این فهرست اخیر توسط Tap Global نشان می‌دهد که برخی از خدمات ارزهای دیجیتال هنوز در حال رونق هستند.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا