اخبار ارز دیجیتال

خودکنترلی ارزهای دیجیتال یک “حق اساسی بشر” است، اما بدون خطر نیست: جامعه

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم هشدار می دهد که حتی در صورت انتخاب خود حضانت، خطر بروز باگ در قراردادهای هوشمند همچنان وجود دارد.

شکست FTX باعث افزایش درخواست‌ها برای خودمدیریتی ارزهای دیجیتال در این هفته شد که Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس آن را یک «حق اساسی بشر» توصیف کرد. با این حال، برخی هشدار می دهند که انتخاب برای نگه داشتن دارایی های دیجیتال برای خود همچنان با خطراتی همراه است.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم برجسته امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و اخلاق خود مدیریتی در توییتر این هفته محبوبیت پیدا کرده است، اما همچنان با خطراتی همراه است. به گفته یکی از بنیانگذاران اتریوم، اشکالات در کد قرارداد هوشمند برخی از این خطرات هستند. برای جلوگیری از خطر، بوترین همچنین نکاتی مانند ساده نگه داشتن کد، ممیزی، تأیید رسمی و دفاع عمیق را ذکر کرد.

جدای از اشکالات قراردادهای هوشمند، نقل و انتقالات ارز دیجیتال پس از مرگ نیز در رسانه های اجتماعی خبرساز شد. بروس فنتون، مدیر اجرایی در کارگزار Watchdog Capital، گفت: مطرح کردن برخی از تست های خودکنترلی را انجام دهید، مانند اینکه از بستگان نزدیک خود بخواهید سکه های خود را مانند مرده پس بگیرند. به گفته فنتون، خودمدیریتی بدون طرح وراثت ناقص است. او گفت: «این هدیه برای کسی نیست. ادعا کرد.

تام دانلیوی، تحلیلگر تحقیقاتی در پلتفرم داده‌های رمزنگاری مساری، تقاضای خود مدیریتی را وارد گفتگو کرد.تحلیلگر ادعا کرد خود مدیریتی آن “مطلوب ۹۵ درصد جمعیت نیست”.

دانلیوی استدلال کرد که ورود میلیاردها کاربر مستلزم شیوه‌های نگهداری ایمن، شفاف و قابل اعتماد است و اکثر مردم خواهان نوعی محافظت و پشتیبان هستند. من اینجا هستم.

مربوط: سرایت FTX: کدام شرکت ها تحت تأثیر سقوط FTX قرار گرفتند؟

شایعات پیرامون مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید همچنان به گوش می رسد زیرا پیامدهای سقوط FTX همچنان در جامعه رمزنگاری احساس می شود. برخی ادعا می کنند که توسط مدیری فیلمبرداری شده است که مجبور به ایستادن در تاج و تخت شده است. به گفته منابع ناشناس، مقامات جداگانه در حال آماده شدن برای پرواز Bankman-Fried برای بازجویی به ایالات متحده هستند.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا