🚨 اخبار ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال به مدت ۶ هفته متوالی خروج سرمایه را تجربه می کنند؛ XRP و SOL اعتماد سرمایه گذاران را جلب می کنند.

گزارش جریان بازار کریپتوکارنسی Coinshares نشان می دهد که معامله گران اعتماد بیشتری به XRP، Solana و غیره نشان می دهند.

محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال ششمین هفته متوالی خروجی خود را در هفته منتهی به ۲۴ سپتامبر ثبت کردند. بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط CoinShares، جریان خروجی دارایی های دیجیتال از محصولات سرمایه گذاری کریپتو در هفته گذشته به ۹ میلیون دلار رسید.

جریان های هفتگی دارایی های رمزنگاری شده منبع: CoinShares

بیت کوین (BTC) برای سومین هفته متوالی خروجی را ثبت کرده است و در هفته گذشته خروجی آن به ۶ میلیون دلار رسید. ۲.۸ میلیون دلار از موقعیت های کوتاه بیت کوین تخلیه شد. در همین حال، اتریوم (ETH) ششمین هفته متوالی خروجی خود را با ۲.۲ میلیون دلار از دست دادن در هفته گذشته ثبت کرد.

بزرگترین آلتکوین، ETH، شش هفته متوالی خروجی را ثبت کرده است، در حالی که سایر آلتکوین ها، به ویژه XRP و Solana، با ورودی خالص به ترتیب ۶۶۰,۰۰۰ و ۳۱۰,۰۰۰ دلار، اعتماد معامله گران را به دست آورده اند. در این گزارش اشاره شد که سرمایه‌گذاران با ورود مداوم به XRP و Solana در فضای آلت‌کوین هوشیارتر می‌شوند.

این گزارش نشان می‌دهد که بر اساس فعالیت‌های منطقه‌ای، بین تجار اروپایی و آمریکایی تفاوت‌هایی در احساسات وجود دارد. این در جریان ورود ۱۶ میلیون دلاری به محصولات سرمایه گذاری ارز دیجیتال اروپایی و خروج ۱۴ میلیون دلاری از محصولات سرمایه گذاری مستقر در ایالات متحده مشهود بود.

تفاوت‌های منطقه‌ای را می‌توان به عدم قطعیت پیرامون مقررات ارزهای دیجیتال و اقدامات اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه شرکت‌های ارز دیجیتال نسبت داد.

در این گزارش آمده است که حجم معاملات هفتگی زیر ۸۲۰ میلیون دلار بوده که بسیار کمتر از میانگین ۱.۱۶ میلیارد دلاری سال ۲۰۲۳ است.

مربوط: درآمد شرکت مدیریت دارایی دیجیتال اروپایی CoinShares در سه ماهه دوم ۳۳ درصد افزایش یافت.

گزارش اخیر بازار جریان دارایی دیجیتال که توسط CoinShares منتشر شده است، منعکس کننده احساسات فعلی بازار با فشار نزولی بر بازار است. قیمت بیت کوین در حال حاضر در زیر سطح مقاومت کلیدی ۲۷۰۰۰ دلار قرار دارد، جایی که از زمان نشست FOMC، زمانی که فدرال رزرو تصمیم گرفت نرخ بهره را در این سه ماهه افزایش ندهد، تا حد زیادی ثابت مانده است. در همین حال، تأخیر پرداخت طلبکاران Mt. Gox نیز نقش مهمی در حرکت قیمت هفته گذشته ایفا کرد، اما BTC تا حد زیادی تحت تأثیر هر دو رویداد مهم بازار قرار نگرفت.

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شود

نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا