🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: ارز دیجیتال رویای آمریکایی را برای نسل‌های جوان تغییر می‌دهد

Coinbase گزارش می دهد که جوانان آمریکایی فعالانه به دنبال چشم انداز اقتصادی جدید مستقل از یک سیستم مالی منسوخ شده توسط مؤسسات مالی شکست خورده هستند.

گزارش جدید Coinbase در مورد وضعیت ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد که نسل‌های جوان (Gen Z و Millennials) از رویاهای سنتی آمریکا و سیستم مالی ناامید شده‌اند. این نشان می‌دهد که آمریکایی‌های جوان نسبت به نسل‌های قدیمی‌تر به روی مسیرهای غیرمتعارف استقلال مالی، مانند ارزهای دیجیتال بازتر هستند.

این گزارش نشان می‌دهد که جوانان به دلیل افزایش هزینه‌های مسکن، تورم و سیستم مالی منسوخ، دستیابی به رویای آمریکایی را با مشکل مواجه می‌کنند. آنها به جای پیروی از مسیرهای سنتی، به طور فعال در حال ساخت مدل های جدیدی از کار، مالکیت و مالی هستند که انعطاف پذیرتر و مستقل از واسطه های سنتی هستند.

نسل های جوان به طور فعال در حال بررسی چشم اندازهای جدید اقتصادی هستند. این گزارش می‌گوید که آنها در حال ایجاد پایه‌های یک سیستم مدرن و نسخه‌ای جوان‌شده از رویای آمریکایی هستند و از فناوری‌هایی مانند ارزهای دیجیتال به عنوان ابزاری برای مدرن‌سازی سیستم استفاده می‌کنند.

اسکرین شات گزارش Q3 کوین بیس.منبع: کوین بیس

بر اساس این گزارش، تقریباً ۳۸ درصد از نسل‌های جوان معتقدند که ارزهای دیجیتال و بلاک چین فرصت‌های اقتصادی فراتر از امور مالی سنتی را ارائه می‌کنند، در مقایسه با ۲۶ درصد از افراد مسن که صاحب ارزهای دیجیتال هستند. تنها ۱۲ درصد از سالمندان دارای دارایی‌های دیجیتال هستند، در مقایسه با ۳۱ درصد از افراد مسن. جوانان علاقه بیشتری به ارزهای دیجیتال به عنوان یک ارز جهانی دارند (۱۶%) در مقایسه با ۱۰% افراد مسن. حدود ۳۸ درصد ارزهای دیجیتال را به عنوان آینده امور مالی پیش بینی می کنند، در مقایسه با ۲۸ درصد از نسل های قدیمی تر.

جوانان فقط صاحب ارزهای دیجیتال نیستند. آنها آن را در مدرسه یاد گرفته اند و از پتانسیل شغلی آن آگاه هستند. آنها همچنین می‌خواهند در سال ۲۰۲۴ به نامزدهای مترقی رأی دهند و طبق تحقیقات بروکینگز، Millennials و Gen Z حدود ۴۰ درصد از جمعیت سن رأی‌دهی امروزی را تشکیل می‌دهند و تا سال ۲۰۲۸. تا آن زمان، آنها اکثریت آمریکایی‌های در سن رأی‌دهی خواهند بود.

مربوط: کوین بیس در تلاش نهایی برای رد شکایت رگولاتور، مرجع ارزهای دیجیتال SEC را به چالش می کشد

بر اساس این گزارش، ۵۱ درصد قصد دارند در انتخابات ۲۰۲۴ از یک نامزد دوستدار رمزنگاری حمایت کنند. علاوه بر این، ۳۹ درصد معتقدند که سیاستمداران و سیاست گذاران باید از فناوری هایی مانند ارزهای مجازی و بلاک چین برای بهره مندی نسل های آینده حمایت کنند و ۲۸ درصد از آمریکایی های مسن تر نیز این دیدگاه را دارند.

مجله: ۶ سوال با عادل نظریان در مورد ارزهای دیجیتال، روزنامه نگاری و آینده بیت کوین

نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا