اخبار ارز دیجیتال

گزارش: بازار نگهبانی ارزهای دیجیتال در سال 2022 به 448 میلیارد دلار خواهد رسید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

محققان علاقه فزاینده به سهامداری رمزنگاری را که با ادغام اتریوم و ظهور توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) امکان‌پذیر شد، به عنوان یک پیشرفت بزرگ در بازار نگهبانی ذکر می‌کنند.

صنعت دارایی دیجیتال در اوج خود در نوامبر 2021 به بیش از 3 تریلیون دلار خواهد رسید. با این حال، بخش نگهداری از بازار در سطح متوسط ​​447.9 میلیارد دلار در سال 2022 باقی ماند.

این ارقام از گزارش مشترکی در مورد نگهداری دارایی های دیجیتالی که توسط شرکت مشاوره PricewaterhouseCoopers (PwC) و پلتفرم فناوری ثروت Aspen Digital انجام شده است، گرفته شده است. این سند 39 صفحه ای در 11 جولای منتشر شد.

این گزارش تعداد ارائه دهندگان خدمات حضانت را تا آوریل 2023 به 120 نفر می رساند که به دو دسته کلی تقسیم می شوند: ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث و راه حل های خود حضانت. در میان تحولات سازمانی عمده در بازار قیمومت، به افزایش علاقه به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی اشاره می کند که با ادغام اتریوم و ظهور توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و متاورس، که توجه سرمایه گذاران نهادی را به خود جلب کرده است.

مربوط: Standard Chartered و PwC برای CBDCهای قابل برنامه ریزی در منطقه خلیج بزرگ چین ادعا می کنند

بر اساس این گزارش، امنیت یک چالش بزرگ برای صنعت ذخیره سازی است. این به دلیل عدم حاکمیت مناسب، مدیریت ریسک و کنترل‌های داخلی است که نمونه‌هایی مانند فاجعه FTX در سال 2022 نشان می‌دهد.

“موسسات به طور فزاینده ای به دنبال محافظت از دارایی های خود از طریق راه حل های خودسرپرستی و حافظان دارایی دیجیتال قابل اعتماد هستند، نه صرفاً نگه داشتن آنها در پلت فرم های مبادله.”

چالش دیگر مدیران در حوزه قراردادهای بیمه است. هیچ بیمه ای برای راه حل های خود حضانت ارائه نمی شود و کاربران برای از دست دادن تصادفی دارایی های دیجیتال خود تحت پوشش نیستند. به گفته منابع در گزارش دفتر خانواده، یک بیمه نامه سالم معیاری کلیدی برای انتخاب نگهبان دارایی دیجیتال است.

این گزارش به سرمایه گذاران یک رویکرد انتخاب برای ارائه دهندگان خدمات نگهداری پیشنهاد می کند که شامل پنج مرحله از جمله نقشه برداری بازار، ایجاد سیستم درجه بندی، بررسی عملکرد و سایر مراحل اولیه است.

مقامات مالی کانادا در اوایل این ماه دستورالعملی را برای کمک به مدیران صندوق برای پیروی از الزامات قانونی برای صندوق های سرمایه گذاری دارای دارایی های رمزنگاری شده صادر کردند. همچنین اطمینان خود را به بازار آتی ارزهای دیجیتال تنظیم شده تأیید می کند، که می گوید “کشف قیمت بیشتر را تسهیل می کند.”

مجله: باشگاه فوتبال رئال بدفورد به رهبری پیتر مک کورمک بیت کوین را به جهان معرفی کرد

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا