اخبار ارز دیجیتال

اقدامات اجرایی مرتبط با رمزنگاری توسط ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ افزایش یافت: گزارش

تعداد اقدامات ایالتی تقریباً دو برابر بیشتر از دولت فدرال در سال ۲۰۲۲ بود، اگرچه هم دولت فدرال و هم ایالت ها به طور قابل توجهی رکوردهای قبلی را شکستند.

بر اساس مطالعه ای که توسط شرکت نظارت بر ریسک بلاک چین آزمایشگاه سولیدوس منتشر شد، تعداد اقدامات اجرایی مرتبط با رمزنگاری در ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ به میزان قابل توجهی افزایش یافت. هر دو تنظیم کننده فدرال و ایالتی رکوردهای اقدامات اجرایی را شکستند.

در سال ۲۰۲۲، ۵۸ اقدام توسط چهار آژانس بزرگ فدرال ایالات متحده درگیر در اجرای ارزهای دیجیتال انجام شد. این عدد به بالاترین رکورد ثبت شده در سال ۲۰۲۰ یعنی ۴۰ مورد رسید که نسبت به ۳۸ اقدام در سال ۲۰۲۱ افزایش ۶۵ درصدی داشته است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) و دفتر کنترل دارایی های خارجی (OFAC) همگی رکوردهای تاریخی را شکستند. FinCEN در سال ۲۰۲۲ یک اقدام داشت، در مقایسه با ۴ اقدام از سال ۲۰۱۳.

SEC در سال ۲۰۲۲ تنظیم کننده ها را رهبری می کند و ۳۰ شکایت را تشکیل می دهد. ۹ نفر از آنها پرونده های مدنی هستند که پس از دستگیری ها تشکیل شده است که برخی از آنها ادامه دارد. آنها آنها را ۲۴۲ میلیون دلار جریمه کردند. در این گزارش آمده است:

SEC 30 اقدام اجرایی مرتبط با رمزارز را در سال ۲۰۲۲ اعلام کرده است، بیش از هر تنظیم کننده دیگری که در سطح جهانی شناسایی کرده ایم.

CFTC 19 اقدام انجام داد که ۷۳ درصد نسبت به ۱۱ مورد در سال ۲۰۲۱ افزایش داشت. این موارد ۲۱.۹۵ درصد از فعالیت آژانس را به خود اختصاص داده است که در مقایسه با سهم ۴.۷۶ درصدی کریپتو در پرونده های SEC یک رکورد محسوب می شود.

هشت مورد OFAC نسبت به رکورد قبلی پنج مورد افزایش یافته است و تحریم های تورنادو کش بزرگترین مورد است. این گزارش خاطرنشان می کند که فعالیت تورنادو کش پس از اقدامات OFAC، علیرغم مخالفت صنعت، به شدت کاهش یافته است.

موارد مرتبط: امسال ۳۵۰ «توکن کلاهبرداری» جدید هر روز ایجاد می‌شود: آزمایشگاه‌های Solidus

این گزارش همچنین اشاره می‌کند که احتمالاً فعالیت FinCEN در سال جاری پس از افزایش تحریم‌ها علیه روسیه و تقویت برنامه افشاگری وزارت خزانه‌داری افزایش می‌یابد. تاکنون تمامی اقدامات FinCEN مربوط به ارزهای رمزپایه به دلیل نقض قانون رازداری بانکی بوده است.

در این گزارش آمده است: «کشورها در حال رقابت هستند. این ایالت در مجموع ۱۱۲ اقدام در سال ۲۰۲۲ انجام داده است که از ۸۹ اقدام در سال ۲۰۲۱ و ۵۲ اقدام در سال ۲۰۲۰ افزایش یافته است. ۱۶ ایالت برای اولین بار اقدام کردند و ۸ ایالت رکورد زدند. ۱۱ ایالت دیگر سوابق اجرایی قبلی را به هم رساندند و ۱۵ ایالت رکوردهای “شکسته نشده” داشتند. این گزارش به صراحت نمی گوید که آیا همه ۵۰ ایالت اقدامی انجام داده اند یا خیر.

رگولاتورها در تگزاس و آلاباما با شش مورد هر کدام فعال ترین بودند. کمیسیون اوراق بهادار تگزاس، که اولین حکم اجرای ایالتی مرتبط با رمزنگاری را در سال ۲۰۱۷ ایجاد کرد، با ۵۹ اقدام، بالاترین رهبر ایالتی تاریخ و «فعال‌ترین تنظیم‌کننده ایالتی بعدی، سازمان اوراق بهادار کلرادو» و چهار برابر ایالت واشنگتن است. اداره موسسات مالی.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا