اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم پرداخت کریپتو Wyre به دلیل نزول بازار تعطیل می شود

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Wyer گفت که این شرکت روند انحلال را آغاز کرده است و افراد علاقه مند می توانند در مورد خرید دارایی های شرکت استعلام کنند.

شرکت پرداخت ارزهای دیجیتال مستقر در سانفرانسیسکو Wire پس از نزدیک به یک دهه فعالیت در حال تعطیل شدن است و دلیل آن چالش‌های مالی ناشی از بازار نزولی است، اما «دستورالعمل‌های نظارتی» آمریکا چه هستند. این مهم نیست.

در یک پست وبلاگی در 16 ژوئن، این شرکت گفت که تصمیم دشواری را برای پایان دادن به “حفاظت از بهترین منافع سهامداران و مشتریان اصلی خود” گرفته است.

این شرکت گفت: “Wire به محافظت از دارایی های مشتری ادامه خواهد داد. روند جداگانه ای برای بازیابی آن وجود خواهد داشت.”

تیم وایر همچنین با اشاره به اینکه دارایی های این شرکت در حال حاضر برای فروش است، گفت: “اگر مایل به خرید دارایی های وایر یا هر یک از شرکت های تابعه آن هستید، لطفا با 88 همکاران تماس بگیرید.”

از زمانی که شرکت تسویه‌حساب با یک کلیک، بولت، برنامه‌های خرید وایر را به مبلغ 1.5 میلیارد دلار در سپتامبر 2022 لغو کرد، این شرکت شاهد جریان‌های نقدی مکرر بوده است.

چند ماه بعد، زمانی که جونو، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های مهاجرت فیات به کریپتو، از کاربران خواست که دارایی‌های کریپتو خود را در 4 ژانویه از پلتفرم جونو حفظ کنند، مشکلات شروع شد. این به این دلیل است که گزارش هایی مبنی بر عدم اطمینان در مورد ذخیره سازی آن وجود دارد. سیم شریک

روز بعد، MetaMask پشتیبانی از سرویس پرداخت رمزنگاری Wire را با اشاره به همین مشکل قطع کرد.

تنها چند روز پس از این، Wire به اعمال محدودیت برداشت 90 درصدی برای همه کاربران ادامه داد، اما بلافاصله 90 درصد آن در 13 ژانویه پس از تأمین وجوه از یک «شریک استراتژیک» ناشناس، محدودیت‌ها را برداشت. تعمیر.

با این حال، قابل توجه است که Wire همچنین 75 کارمند خود را در ژانویه اخراج کرد.

مربوط: رئیس SEC در مورد اقدامات اخیر می گوید: “ما باید استراتژی خود را تغییر می دادیم.”

وایر به فهرست رو به رشدی از شرکت‌ها و پروژه‌های ارزهای دیجیتال/بلاک چین می‌پیوندد که در برابر فشارهای بازار نزولی طولانی مدت سر فرود آورده‌اند.

تنها در ماه مه، شرکت فین‌تک کریپتو Unbanked، پلتفرم پرداخت شبکه لایتنینگ BottlePay، صرافی رمزارز هات‌بیت، پلتفرم NFT Terressa، و پلتفرم تجاری نهادی TradeBlock گروه ارز دیجیتال، همگی برای زمستان کریپتو بسته شدند.

مجله: اعتیاد به معاملات ارزهای دیجیتال – مراقب چه چیزی باشیم و چگونه آن را درمان کنیمنویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا