🚨 اخبار ارز دیجیتال

راه حل پرداخت رمزنگاری Ramp خدمات Onramp را گسترش می دهد و پشتیبانی از ۴۰ ارز فیات را اضافه می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Ramp سازگاری پلت فرم را به ۴۰ ارز جدید، از جمله دلار برمودا، کولون کاستاریکا، فورینت مجارستان، پزو مکزیک، دلار سنگاپور و فرانک سوئیس گسترش می دهد.

Ramp، یک شرکت فن‌آوری مالی متخصص در زیرساخت‌های رمزنگاری، توسعه گسترده سازگاری پلتفرم را اعلام کرده است و ۴۰ ارز فیات جدید اضافه می‌کند.

بر اساس اعلامیه ۲۱ ژوئن، این گسترش به کاربران اجازه می دهد تا با سهولت بیشتری بین ارزهای دیجیتال و سنتی در سراسر مرزها تجارت کنند و در عین حال از نرخ ارز مطلوب بهره مند شوند.

Ramp امیدوار است با آخرین گسترش خود به افراد در ۱۵۰ کشور اجازه دهد بین ارزهای دیجیتال و ۴۳ ارز فیات مبادله کنند. پشتیبانی ارزی گسترده شامل ترکیبی از بازارهای توسعه یافته و نوظهور، از جمله دلار برمودا، کولون کاستاریکا، فورینت مجارستان، پزو مکزیک، دلار سنگاپور و فرانک سوئیس است.

در صنعت کریپتوکارنسی، دستیابی به دارایی‌های دیجیتال توسط رمپ‌هایی تسهیل می‌شود که به افراد اجازه می‌دهد با استفاده از ارز فیات، ارزهای دیجیتال را خریداری یا دریافت کنند. از سوی دیگر، oframps به کاربران این امکان را می دهد که ارزهای دیجیتال خود را دوباره به فیات تبدیل کنند.

On-ramp و off-ramp برای پذیرش و قابلیت استفاده از ارزهای دیجیتال ضروری هستند زیرا شکاف بین اکوسیستم ارزهای دیجیتال و سیستم مالی سنتی را پر می کنند. آنها ابزاری مناسب برای ورود و خروج افراد از بازار ارزهای دیجیتال فراهم می کنند و دسترسی، نقدینگی و ادغام بین ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات را افزایش می دهند.

مطالب مرتبط: Robinhood تغییر فیات به کریپتو را برای کیف پول‌ها و اپلیکیشن‌های خود حضانت آغاز می‌کند

در مکالمه اخیر با کوین تلگراف، جیمسون لوپ، مدافع خود حضانت بیت کوین (BTC) و توسعه دهنده نرم افزار، اهمیت رمپ ها در پذیرش کریپتو را روشن کرد. حدس می زدم. راپ بر اهمیت افزایش تعداد بازیگران در صنعت برای تسهیل خرید بیت کوین و تحریک فعالیت اقتصادی با ارزهای دیجیتال تاکید کرد.

به عنوان مثال، او Nostr را نام برد، یک پلت فرم غیرمتمرکز رسانه اجتماعی که پروتکل شبکه لایتنینگ لایه ۲ بیت کوین را ادغام می کند و به طور موثر استفاده از بیت کوین را ترویج می کند.

مجله: سرایت کریپتو کره جنوبی، اتریوم بانک مرکزی چین، فرش قرمز صرافی هنگ کنگ: آسیا اکسپرس

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا