اخبار ارز دیجیتال

شرکت پرداخت ارز دیجیتال Alchemy Pay مجوز حواله را در ایالات متحده دریافت می کند

Alchemy Pay به صفوف شرکت‌های ارز دیجیتال مانند Coinbase و Jack Dorsey’s Block در تضمین مجوز انتقال پول آرکانزاس می‌پیوندد.

درگاه پرداخت ارز دیجیتال Alchemy Pay پس از تضمین مجوز پرداخت عمده در ایالات متحده، در حال گسترش حضور جهانی خود است.

این شرکت در 20 سپتامبر به کوین تلگراف اعلام کرد Alchemy Pay مجوز انتقال پول را در ایالت آرکانزاس دریافت کرده است.

این مجوز که توسط دپارتمان اوراق بهادار آرکانزاس اعطا شده است، به Alchemy Pay اجازه می دهد تا خدماتی مانند فروش یا صدور ابزار پرداخت، ارزش ذخیره شده، دسترسی پیش پرداخت و دریافت پول، ارز مجازی یا ارزش پولی برای انتقال را به طور رسمی انجام دهد.

با مجوز انتقال پول، Alchemy Pay به جمع بسیاری از شرکت‌های رمزنگاری مجاز برای ارائه تراکنش‌های رمزنگاری به فیات در آرکانزاس می‌پیوندد، از جمله صرافی‌های Coinbase، Jack Dorsey’s Block، MoonPay و bitFlyer. Ta.

این مجوز نقطه عطف مهمی در تلاش های Alchemy Pay برای تضمین تاییدیه های نظارتی محلی در بازارهای کلیدی جهانی است. این شرکت قبلاً مجوزهایی را در بازارهای تجاری مانند اندونزی و لیتوانی دریافت کرده است.

بر اساس این اطلاعیه، کیمیا پی در حال حاضر در حال اخذ مجوز انتقال وجه در سایر ایالت های سراسر کشور است.

مربوط: پی پال استیبل کوین PYUSD را برای کاربران Venmo عرضه می کند

رابرت مک کراکن، رئیس اکوسیستم در Alchemy Pay گفت: “با تعهد قوی به رعایت، تیم ما زمان و تلاش قابل توجهی را برای تضمین مجوزها در کشورها و مناطق مختلف سرمایه گذاری کرده است.”

ما در حال حاضر در حال آماده شدن برای گسترش حضور خود هستیم و قصد داریم خدمات خود را به کاربران خود در ایالات متحده گسترش دهیم و به ماموریت خود برای ایجاد پل ارتباطی با اقتصاد جهانی فیات و ارزهای دیجیتال کمک کنیم.

Alchemy Pay که در سال 2018 در سنگاپور تأسیس شد، یک پلت فرم پرداخت رمزنگاری به فیات است که تراکنش بین ارزهای فیات مانند USD و EUR و ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را امکان پذیر می کند. طبق وب سایت Alchemy Pay، این پلتفرم در زمان نگارش این مقاله از پرداخت ها در 173 کشور از جمله حوزه های قضایی و قلمروهایی مانند استرالیا، کانادا، هنگ کنگ، امارات متحده عربی و هند پشتیبانی می کند.

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که Alchemy Pay در ژوئن 2023 توسط غول پرداخت جهانی Mastercard به یکی از ارائه دهندگان خدمات سازگار در برنامه حفاظت از داده های سایت تبدیل شد. پیش از این، Alchemy Pay در ژانویه 2023 رسماً به عنوان یک ارائه دهنده خدمات رسمی توسط Visa فهرست شده بود.

مجله: مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، حرف آخر را می‌زند؟

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا