🚨 اخبار ارز دیجیتال

هشدار گزینه های کریپتو: بیت کوین و اتریوم برای رویداد انقضای بزرگ آماده هستند

فهرست

  • درک انقضای گزینه ها
  • تثبیت قیمت بیت کوین

با نزدیک شدن به انقضای گزینه ۲۹,۰۰۰ بیت کوین (BTC) و ۲۷۰,۰۰۰ اتریوم (ETH) یک رویداد مهم در افق در راه است. داده ها ارائه شده توسط Greeks.live. این رویداد که قرار است در ۸ مارس برگزار شود، شامل گزینه هایی با ارزش کلی بیش از ۳ میلیارد دلار است.

بازار کریپتو بسیار نوسان است و بیشترین نوسانات خود را در تقریبا یک سال گذشته تجربه می کند. بیت کوین قبل از افت شدید ۱۰ درصدی، به بالاترین سطح تاریخ به بالای ۶۹۰۰۰ دلار رسید.

افزایش معاملات اختیار معامله توسط بازار صعودی نقطه ای مبتنی بر ارز ایالات متحده نشان دهنده افزایش علاقه سرمایه گذاران است.

درک انقضای گزینه ها

قرارداد اختیار خرید به خریدار این حق را می دهد که (در مورد اختیار خرید) یا بفروشد (در مورد اختیار فروش) دارایی پایه را با قیمتی از پیش تعیین شده که به عنوان قیمت اقدام شناخته می شود، قبل از انقضای قرارداد در یک روز. تاریخ مشخص شده تاریخ (تاریخ انقضا).

نسبت put-call یک شاخص مهم است که برای اندازه گیری احساسات بازار استفاده می شود. با تقسیم تعداد گزینه های فروش معامله شده بر تعداد گزینه های خرید معامله شده محاسبه می شود.

نسبت کمتر از ۱، مانند ۰.۸۶ برای BTC و ۰.۵۵ برای ETH، نشان می‌دهد که گزینه‌های تماس بیشتری (شرط‌هایی که قیمت افزایش می‌یابد) نسبت به گزینه‌های فروش (شرط‌هایی که قیمت کاهش می‌یابد) معامله می‌شود، که نشان‌دهنده یک تمایل کلی صعودی در بین سرمایه‌گذاران است. . را نشان می دهد . با این حال، مقدار زیر ۱ نیز نشان دهنده احتیاط است زیرا بازار چندان صعودی نیست.

مفهوم “حداکثر نقطه بحران” به سطح قیمتی اشاره دارد که در آن بیشترین تعداد گزینه ها (هم تماس ها و هم قرارها) بدون ارزش منقضی می شوند. برای سرمایه‌گذارانی که این گزینه‌ها را دارند، این بدترین سناریویی را نشان می‌دهد که در آن هیچ چیزی از سرمایه‌گذاری خود در قراردادهای اختیار معامله به دست نمی‌آورند.

در این زمینه، حداکثر نقاط درد ۶۰۰۰۰ دلار برای BTC و ۲۹۵۰ دلار برای ETH است. سرمایه گذاران و تحلیلگران بازار معمولاً با نزدیک شدن به تاریخ انقضای گزینه ها به این سطوح توجه می کنند زیرا تعداد قابل توجهی از سرمایه گذاران ممکن است برای جلوگیری از حداکثر نقطه دردسر اقدام کنند.

تثبیت قیمت بیت کوین

مسیر قیمت بیت کوین در کانون توجه است زیرا تحلیلگران بازار و معامله گران برجسته مانند جیک ووجاستیک پیش بینی می کنند که بیت کوین در آستانه شکستن رکوردهای جدید است.

قیمت بیت کوین پس از یک بهبود سریع V شکل پس از کاهش شدید اخیر، تثبیت شد و نشانه های قوی از روند صعودی آینده را نشان داد. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت ۶۷۰۰۰ دلار معامله می شود و ارزش بازار آن به ۱.۳۳ تریلیون دلار رسیده است که نشان دهنده افزایش اعتماد سرمایه گذاران و پذیرش آن است.

الگوی ABC که در مرحله تثبیت شکل گرفت، پایه محکمی را برای افزایش بالقوه قیمت نشان می‌دهد و پیش‌بینی‌ها حاکی از رسیدن آن به سطح ۷۶۰۰۰ دلار است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا