🚨 اخبار ارز دیجیتال

OK Group برای لغو “Okcoin” و انتقال به “OKX” در سطح جهانی

Okcoin که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، نامی مشابه دیگر سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال گروه OK، OKX (که قبلاً OKEx نامیده می شد) خواهد داشت.

OK Group، یک اپراتور بزرگ صرافی ارزهای دیجیتال، با تغییر نام تجاری خود تحت نام واحد “OKX” به تغییر تجارت خود ادامه می دهد.

هونگ هوانگ، مدیر عملیات گروه OK و رئیس OKX، در X (توئیتر سابق) اعلام کرد که Okcoin در ماه های آینده به OKX تغییر نام خواهد داد. Okcoin که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، نامی مشابه دیگر سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال OK Group، OKX (OKEx سابق) دارد.

مدیر اجرایی در این پست نوشت: “من به مدت پنج سال با Okcoin بوده ام. در طول سال ها، ما عشق و علاقه زیادی به برند و محصول خود داده ایم.” وی افزود که تغییر نام این پلتفرم در حوزه های قضایی کلیدی عملیاتی برای مشتریان و مشاغل عالی خواهد بود.

به گفته هوانگ، OK Group قصد دارد در ماه‌های آینده و با شروع از سنگاپور، “Okcoin” را به “OKX” در اروپا و ایالات متحده تغییر دهد. مدیر اجرایی اطمینان داد که مشتریان «مجموعه خدمات محصول مشابهی را تحت چارچوب قانونی یکسان» دریافت خواهند کرد و با برند جدید تعامل خواهند داشت.

فانگ همچنین اشاره کرد که گروه OK اخیراً برند و محصولات “Okcoin” را در چندین منطقه از جمله آمریکای لاتین، خاورمیانه، شمال آفریقا، آسیای جنوبی، هنگ کنگ و سایر مناطق متوقف کرده است.

مربوط: Binance و OKX با قوانین جدید تبلیغات مالی بریتانیا مطابقت دارند

مدیر اجرایی تاکید کرد که ایالات متحده همیشه برای استراتژی جهانی این شرکت مهم بوده است. فانگ نوشت: “این خانه برای بسیاری از اعضای تیم ما است. برای ما خاص است.”

علی‌رغم همه چالش‌ها، ما به آمریکا به‌عنوان یک رهبر رویا متعهد باقی می‌مانیم که از استانداردهای ما برای توانمندسازی افراد، حفاظت از آزادی از طریق فناوری، و تعریف آینده‌مان آن‌طور که باید باشد، حمایت می‌کند.» من به همکاری خود ادامه خواهم داد.

این خبر تقریباً یک سال پس از آن منتشر شد که OK Group بخشی دیگر از تجارت خود را تغییر نام داد که قبلاً با نام OKEx شناخته می شد. در دسامبر ۲۰۲۲، OKEx انتقال خود را به “OKX” اعلام کرد تا فراتر از یک صرافی متمرکز رمزنگاری باشد و از امور مالی غیرمتمرکز، توکن‌های غیرقابل تعویض و Web3 استفاده کند. این صرافی در سال ۲۰۱۷ توسط مدیر عامل شرکت OK Group Star Xu تاسیس شد.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft بیت کوین P2E، آیفون ۱۵، بازی های رمزنگاری، Formula E را ممنوع می کند

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا