اخبار ارز دیجیتال

راه اندازی توکن صرافی ارزهای دیجیتال نیجریه مورد بررسی قرار گرفت

این توسعه به دنبال افشای قبلی شرکت در مورد یک نقض امنیتی است که منجر به از دست دادن سرمایه در می ۲۰۲۳ شد.

صرافی ارزهای دیجیتال نیجریه پاتریشیا از معرفی توکن بومی خود به نام Patricia Token (PTK) رونمایی کرده است. با این حال، این راه‌اندازی با سوالات بیشتری نسبت به تحسین در جامعه ارزهای دیجیتال محلی مواجه شده است.

توکن بومی یک دارایی دیجیتال بومی یک پلتفرم بلاک چین خاص یا صرافی ارزهای دیجیتال است. اینها مستقیماً توسط خود پلتفرم یا صرافی ایجاد و صادر می شوند. نمونه هایی از توکن های بومی عبارتند از بایننس کوین (BNB) در صرافی بایننس، اتر (ETH) در شبکه اتریوم و SOL در بلاک چین سولانا.

رسما ارتباط در X (توئیتر سابق)، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد عملیات تبادل خود را به برنامه Patricia Plus منتقل کند. توکن بومی تازه معرفی شده که توسط این شرکت ادعا شده است، یک استیبل کوین ۱:۱ به ۱ دلار (۱PTK = 1 دلار) است که جایگزین موجودی بیت کوین (BTC) و نایرا مشتریان می شود.

این توسعه به دنبال توسعه قبلی شرکت است افشای کاربران پلتفرم از ماه آوریل تاکنون با مشکلات مداومی در دسترسی به وجوه خود مواجه بوده اند، علیرغم ادعای اینکه وجوه مشتریان تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

واکنش به اطلاعیه پاتریشیا منجر به گمانه زنی هایی در مورد کلاهبرداری احتمالی خروج از کشور شده است که می تواند مشتریانی را که دارایی های خود را در پلتفرم احتکار کرده اند در هاله ای از ابهام قرار دهد.

با برجسته شده است پست به گفته اعضای جامعه رمزارزهای محلی، نشانه‌هایی از نگرانی در مورد اجرای PTK پاتریشیا وجود دارد. این توکن در تجمیع کننده های اصلی ارزهای دیجیتال مانند CoinMarketCap و Coingecko وجود ندارد. این پلتفرم‌ها جزئیات جامعی درباره توکن‌ها، از جمله ارزش واقعی، مقادیر صادر شده، آدرس‌های قرارداد و راه‌اندازی بلاک چین ارائه می‌دهند.

مربوط: نیجریه گواهی‌های بلاک چین قابل تأیید را برای NYSC صادر می‌کند

PTK در بلاک چین‌هایی که صرافی‌ها برای راه‌اندازی توکن‌های بومی استفاده می‌کنند، وجود ندارد. به عنوان مثال، استیبل کوین PYUSD که به تازگی معرفی شده است، در پلتفرمی که روی آن معرفی شده، یعنی بلاک چین اتریوم، قابل دسترسی است.

در بیانیه ای در مورد X، پاتریشیا برنامه هایی را برای تبدیل مانده های معوق به PTK بدون رضایت مشتری فاش کرد. این اقدام یک‌جانبه نگرانی‌هایی را به وجود آورده است و بسیاری در این فکر هستند که آیا می‌توان این توکن‌ها را با ارزهای فیات یا ارزهای دیجیتال جایگزین مانند بیت‌کوین مبادله کرد.

اگر مشتریان برداشت‌های زیادی را آغاز کنند، افزایش برداشت‌ها می‌تواند باعث شود PTK پیوند خود را از دست بدهد و مشتریانی را که قادر به برداشت نیستند، رها کند.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعاً با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا