اخبار ارز دیجیتال

سایت خبری Crypto Block مدیرعامل جدید می‌گیرد، گزارش اخراج کارکنان پس از اعتراف به رابطه با SBF


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بنا بر گزارش ها، بلاک حدود 33 درصد از کارکنان خود، از جمله مدیرعامل موقت، بابی موران را اخراج کرد تا از سم بانکمن-فرید وامی برای تثبیت پلت فرم دریافت کند.

لری سرماک، معاون تحقیقاتی The Block، اعلام کرده است که وب‌سایت خبری ارزهای دیجیتال و بلاک چین را از مدیرعامل موقت بابی موران تحویل خواهد گرفت. پلت فرم مدیر عامل سابق مایک مک کافری که توسط Alameda Research تامین می شود.

در یک توییت در 31 مارس، Cermak گفت او قرار بود پس از حدود پنج سال کار در یک سایت خبری ارزهای دیجیتال، به عنوان مدیر عامل شرکت کند. Axios همچنین گفت که The Block حدود 33 کارمند از جمله موران را برای تثبیت پلتفرم به دنبال وام بحث برانگیز گرفته شده از سام بانکمن-فرید، بنیانگذار سابق FTX و Alameda Research استخدام خواهد کرد.

این شرکت گفته است: «ما از کاهش بازار ارزهای دیجیتال و اقتصاد گسترده‌تر مصون نیستیم. ما خیلی سریع رشد کردیم تا از مزیت بازار افزایشی ارزهای دیجیتال استفاده کنیم. اکنون باید استراتژی خود را تغییر دهیم و تیم خود را مجدداً با واقعیت های فعلی بازار هماهنگ کنیم.

در دسامبر 2022، موران فاش کرد که مک‌کافری در سال 2021 با استفاده از دو وام از Alameda به ارزش 27 میلیون دلار، تلاش کرد تا سایت خبری رمزنگاری را بازسازی کند. مک کافری پس از ناکامی در افشای وام به تیم رهبری The Block از سمت مدیرعاملی استعفا داد. فرانک چاپارو، سردبیر بلاک، قبلا مک کافری را یک “ذهن واقعی” خوانده بود که به کارکنان پلتفرم خیانت کرده است. تحسین شده ارتقاء Cermak به مدیر عامل می گوید که سایت “به ریشه های رمزنگاری ما بازگشته است.”

طبق گزارش‌ها، سرماک گفته است که دستورالعمل‌هایی از مک‌کافری برای پوشش مقالات در مورد FTX یا Bankman-Fried «به روش خاصی» دریافت نکرده است. تمام مقالات خبری در وب سایت حاوی یک سلب مسئولیت با جزئیات مربوط به وام از SBF است.

مربوط: ارائه FTX “کمبود قابل توجه” دارایی های شرکت را نشان می دهد

از زمانی که FTX برای ورشکستگی فصل 11 در 11 نوامبر ثبت نام کرد، بسیاری از خبرگزاری ها، قانونگذاران و سازمان ها روابط مالی خود را مستقیماً به صرافی ارزهای دیجیتال سابق یا Bankman-Fried مرتبط کردند. مدیریت این شرکت در ماه فوریه برنامه‌هایی را برای بازیابی همه مشارکت‌های سیاسی اعلام کرد و در ماه مارس گزارش داد که یک تیم تحقیقاتی مشخص کرده است که تا نوامبر 2022 حدود 25 میلیون دلار در اختیار دارد.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های کریپتو اعتماد کنید؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا