🚨 اخبار ارز دیجیتال

معاون بازاریابی بایننس: ارزهای دیجیتال نیاز به “دوبرابر کردن” پشتیبانی جامعه دارند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

راشل کانران، معاون بازاریابی بایننس که به تازگی منصوب شده است، می‌گوید شرکت‌های بزرگ باید در زمان‌های “بحران” صنعت، روی جامعه، وضوح و سادگی تمرکز کنند.

صنعت کریپتوکارنسی هفته گذشته با نظارت شدید رگولاتورهای ایالات متحده مواجه شد، زیرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایتی را در مورد فعالیت های Coinbase و Binance.US تنظیم کرد.

در میان انتقادات تنظیم‌کننده‌ها، اعضای جامعه ارزهای دیجیتال علیه اقدامات SEC صحبت می‌کنند و در عین حال موافق هستند که برخی مقررات لازم است.

ریچل کانران، که این هفته به عنوان معاون بازاریابی جدید به بایننس پیوست، با کوین تلگراف در مورد اهمیت پرورش جامعه در آنچه که او آن را «محل بحرانی ارز دیجیتال» می نامد صحبت کرد.

او گفت: «اجازه بدهید واضح بگویم، ما نیاز به مقررات داریم. “اما مانند هر صنعتی که تلاش کرده است مخل باشد و وضعیت موجود را به چالش بکشد، ما با بادهای مخالف روبرو هستیم.”

او تاکید کرد که در حالی که “سادگی و وضوح” پیام زمانی مهم است که تنظیم کننده ها کنترل محکمی بر صنعت داشته باشند، تمرکز بر جامعه نیز اهمیت دارد.

استراتژی من این است که چگونه جامعه موجود را دو چندان کنم و از آن حمایت کنم و از صمیم قلب به آنها تبریک بگویم.

بر اساس وب سایت رسمی صرافی، بایننس در حال حاضر ۱۲۰ میلیون کاربر ثبت شده دارد که بیش از ۲۵ درصد از ۴۲۰ میلیون کاربر جهانی ارزهای دیجیتال تا سال ۲۰۲۳ را شامل می شود.

مربوط: شواهد در دعوای SEC شامل شهادت سال ۲۰۲۲ مدیر عامل سابق بایننس.

Conran معتقد است که وظیفه او ارائه و آموزش تماشاگران آینده با نمایش برای مدتی از عدم اطمینان برای صنعت است. به طور خاص، او گفت که می‌خواهد “تکیه” کند تا نشان دهد که چگونه جامعه با محصول درگیر می‌شود.

ما باید بتوانیم از آنها برای گفتن داستان‌ها و نشان دادن ادغام‌هایی به مردم استفاده کنیم که واقعاً جهان را باز می‌کند تا مردم بتوانند دیدگاه متفاوتی در مورد ارزهای دیجیتال داشته باشند.»

علاوه بر این، او خاطرنشان کرد که تعادل برای پلتفرمی در فضای Web3 که خدمات بیشتری از تجارت را ارائه می دهد، مانند بایننس، کلیدی است.

“کلید تعادل است: نشان دادن کاربرد گسترده و اطمینان از شناسایی زمان مناسب برای انجام این کار.”

Conran گفت که همه افراد در اکوسیستم ارزهای دیجیتال مایل به معامله نیستند، و از آنجایی که کاربران جدید به دلایل جدیدی وارد این فضا می شوند، چه برای ارسال پول یا دنبال کردن هنرمندان مورد علاقه خود یا ستاره های ورزشی، وجود دارد.

او گفت: «ما در تجارت مالی هستیم، اما سرگرمی هم داریم. “در حالی که مردم را به طور همزمان آموزش می دهیم. هیچ راهی برای انجام این کار بهتر از زمانی که آنها گوش می دهند وجود ندارد.”

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا