اخبار ارز دیجیتال

کریپتوکارنسی ها برای «رشد» به «نظارت بزرگسالان» و هرج و مرج نیاز دارند – بنیانگذار Microstrategy

به گفته مایکل تالر، ورشکستگی یک بازیکن ارز دیجیتال که زمانی مطرح بود، «دردناک» اما مفید است، اما گفت که بررسی دقیق‌تری در این صنعت مورد نیاز است.

به گفته مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران Microstrategy، ورشکستگی ارزهای دیجیتال و سقوط گسترده قیمت، شری ضروری برای کمک به رشد صنعت است و مقررات سختگیرانه‌تر ضروری است.

در مصاحبه ای در Squawk on the Street در CNBC در ۳ فوریه، سایلر در مورد پتانسیل مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال در ایالات متحده پس از ورشکستگی FTX اظهار داشت:

فروپاشی ارزهای دیجیتال در کوتاه مدت دردناک بود، اما در بلندمدت برای رشد صنعت ضروری بود.

او اضافه کرد که این صنعت “ایده های خوبی دارد” – که شبکه لایتنینگ بیت کوین (BTC) را پیشنهاد می کند – اما “آن ایده های خوب را به روشی غیرمسئولانه” در فضا پیاده سازی کرده است.

تالر گفت فضای ارزهای دیجیتال نیازمند هدایت از سوی نهادهایی است که مدت‌هاست در بازارهای مالی سنتی دخیل بوده‌اند و ورودی‌های تنظیم‌کننده‌ها، به‌ویژه کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC).

“چی [the industry] نظارت بزرگسالان لازم است. برای ورود به این صنعت به گلدمن ساکس، مورگان استنلی و بلک راک نیاز دارید. ما به دستورالعمل‌های روشن کنگره نیاز داریم. ما نیاز به قوانین روشن از SEC داریم. ”

به گفته تالر، این “فروپاشی” بسیاری را در مورد ارزهای رمزنگاری شده آموزش می دهد و در عین حال به جهان کمک می کند “یک چارچوب سازنده و شفاف برای دارایی های دیجیتال فراهم کند” تا سیستم مالی بتواند “به قرن بیست و یکم” منتقل شود. زمان ارائه آن فرا رسیده است.

تالر در مورد انتقاد مانگر از ارزهای دیجیتال

تالر همچنین به انتقاد چارلی مانگر، نایب رئیس شرکت بیمه و سرمایه گذاری برکشایر هاتاوی پاسخ داد و گفت که سرمایه گذاران کهنه کار ۹۹ ساله باید برای مطالعه بیت کوین وقت بگذارند.

مانگر در ۱ فوریه گفت که ارزهای رمزنگاری شده “ارز، کالا یا اوراق بهادار نیستند”، بلکه آنها را “قمار” می نامد و ایالات متحده باید “به وضوح” قوانینی را برای ممنوعیت ارزهای دیجیتال معرفی کند.

مربوط: نقد فیلم: “انسان B” سفر شخصی با بیت کوین را نشان می دهد

تالر گفت که انتقاد مانگر از ارزهای رمزنگاری شده “کاملاً غیرقابل قبول” نیست، اما موافق است که “۱۰۰۰۰ توکن ارز دیجیتال غیرقابل بازی وجود دارد” و افزود:

چارلی و سایر منتقدان بخشی از نخبگان غربی بودند، دائماً نظر آنها را در مورد بیت کوین می خواستند و زمانی برای مطالعه آن نداشتند.

او اضافه کرد که اگر مانگر «۱۰۰ ساعت» روی بیت‌کوین مطالعه می‌کرد، «او از من نسبت به بیت‌کوین خوش‌بین‌تر بود».

تالر خاطرنشان کرد که بازارهای نوظهور مانند لبنان، آرژانتین و نیجریه دارای سطوح بالایی از استفاده از ارزهای رمزنگاری شده هستند، با استفاده از پوشش ریسک تورم تا حواله.

“من واقعاً هرگز کسی را ندیده ام […] افرادی که وقت خود را صرف فکر کردن درباره بیت کوین کردند، مشتاق بیت کوین نبودند. ”نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا