اخبار ارز دیجیتال

استخراج ارزهای دیجیتال در سال 2023 – آیا هنوز ارزشش را دارد؟ گفتگوی بازار را تماشا کنید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به ما بپیوندید تا در مورد اینکه آیا استخراج ارزهای دیجیتال هنوز در سال 2023 ارزش دارد یا خیر و آخرین مورد در صنعت ماینینگ، به ما بپیوندید.

در قسمت این هفته از Market Talk، کوین تلگراف از جاستین کرامر، مدیرعامل Badgerland Home Crypto Mining و سرمایه گذار قدیمی ارزهای دیجیتال استقبال می کند. زمانی که کرامر در دکل ماینینگ خود نیست، خدمات مشاوره ای را برای عملیات خانگی و استارت آپ های بزرگ در مورد نحوه راه اندازی مزارع استخراج ارائه می دهد.

ما با قیمت ماینرها و چگونگی تغییر آنها در چند ماه گذشته شروع می کنیم. آیا قیمت بالا رفت یا پایین؟ بیت کوین (BTC) چگونه بر قیمت تأثیر می گذارد؟ کدام ماینرها در حال حاضر بیشترین تقاضا را دارند و چه کسی آنها را خریداری می کند؟ یا عملیات در مقیاس بزرگ؟

عملیات معدنی که بهای بسیار بالایی را برای سکوهای استخراج پرداخت می کرد، اکنون حتی به این مقدار هم نمی ارزد. آنها در این بازار چگونه مدیریت می کنند؟ چه برنامه ای برای بازگرداندن سرمایه خود دارند؟ قیمت سکه ای که اکنون استخراج می کنند به اندازه قبل نیست بنابراین در این مرحله از بین رفته است. آیا ارزش پرداخت این گرانی را دارد. قبض برق برای ادامه استخراج؟

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده اخیراً بودجه جدیدی را اعلام کرد که شامل مالیات 30 درصدی بر برق مصرفی برای عملیات استخراج ارزهای دیجیتال است. از کرامر نظرش را در این مورد و جزئیات دقیق این مالیات جدید می خواهیم. آیا این حمله به ارزهای دیجیتال است؟

آیا ماینرها در حال حاضر جذب ماینرهای آلتکوین می شوند زیرا پتانسیل کسب درآمد بیشتر در مقایسه با استخراج بیت کوین را دارند؟ از کرامر می پرسم که آیا این درست است؟ اگر چنین است، دلیل آن چیست؟

استخراج Kadena (KDA) چقدر سود دارد و آیا ارزش استخراج و نگهداری Kadena را دارد؟آیا شبکه در حال پیشرفت و نوآوری است؟

از کرامر بپرسید که چگونه به کسی که می‌خواهد یک مزرعه ماینینگ راه‌اندازی کند، توصیه می‌کند. همه ماینرهای بیت کوین یا درصد معینی از ماینرهای بیت کوین و بقیه استخراج کنندگان آلت کوین؟ کدام ماینر را به طور خاص توصیه می کنید؟

بخش ماینینگ مبتنی بر ابر و استخراج NFT چگونه در حال توسعه است؟ آنها برای کسانی که ممکن است فضا یا منابع مورد نیاز برای راه اندازی یک ماینر در خانه یا دارایی خود را نداشته باشند، خوب هستند؟ همچنین، از کرامر جزئیات مربوط به اشتراک سود و سود را بپرسید. سایر هزینه های مرتبط با این شکل از استخراج.

بازارها و تحقیقات کوین تلگراف در طول نمایش برای سؤالات و نظرات باز خواهند بود، پس با ما همراه باشید.

Market Talks هر پنجشنبه ساعت 12:00 بعد از ظهر (5:00 عصر UTC) به صورت زنده پخش می شود. هر هفته با برخی از تاثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین مصاحبه می‌کنیم. از صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph دیدن کنید و دکمه‌های لایک و اشتراک را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده فشار دهید.

نویسنده: Adrian J. Permal

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا