اخبار ارز دیجیتال

شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Hut 8 و بیت کوین مستقر در ایالات متحده قصد دارند ادغام شوند

این ادغام، که شرکتی به نام “New Hut” ایجاد می کند، منوط به تایید دادگاه و مقررات قانونی مقامات ایالات متحده و کانادا است.

شرکت استخراج ارز دیجیتال هات ۸ ماینینگ مستقر در کانادا اعلام کرده است که قصد دارد با بیت کوین مستقر در ایالات متحده ادغام شود تا Hut 8 Corp (“New Hut”) را تشکیل دهد.

در اطلاعیه ۷ فوریه، هات ۸ گفت که هیئت مدیره دو شرکت به اتفاق آرا توافقنامه ترکیب تجاری قطعی را با هدف ادغام شرکت معدنی در عملیات مستقر در ایالات متحده تصویب کرده اند. پس از تکمیل معامله، هات ۸ ماینینگ و بیت کوین ایالات متحده (USBTC) به زیرمجموعه های نیو هات تبدیل خواهند شد و سهامداران به طور مشترک ۵۰ درصد از کل شرکت جدید را در اختیار خواهند داشت.

ترکیب سوابق عملیاتی Hut 8 و جریان های درآمد متنوع با سایت ماین بیت کوین مقیاس پذیر مستقر در ایالات متحده، کسب و کار میزبانی در مقیاس بزرگ، و کسب و کار زیرساخت مدیریت شده پیشرو در صنعت، استراتژی متنوع ما را تسریع می بخشد. نه تنها برای رشد کوتاه مدت موقعیت دارد جیمی لوورتون، مدیرعامل Hut 8 گفت:

طبق گزارش‌ها، پس از ادغام، New Hut به تقریباً ۸۲۵ مگاوات در شش تأسیسات استخراج ارز دیجیتال و سایر عملیات دسترسی خواهد داشت. این شامل پنج سایت واقع در نیویورک، تگزاس، و آلبرتا، کانادا، با ظرفیت خودکاوی ۵.۶ اگزاهش در ثانیه (EH/s) است.

لوورتون افزود:

«این تراکنش به ما این فرصت را داد تا از پشته بیت کوین مهم و بدون باری که HODLing بودیم استفاده کنیم. […] در طول دوره میانی، ما قصد داریم هزینه های عملیاتی را از طریق ترکیبی از فروش بیت کوین های استخراج شده، فروش پشته ها، و/یا بررسی گزینه های مختلف بدهی پوشش دهیم. ”

ادغام منوط به تایید دادگاه و مقررات قانونی توسط مقامات ایالات متحده و کانادا است. هات ۸ اضافه کرد که USBTC با یک “اختلاف حقوقی” با آبشار نیاگارا، نیویورک مواجه است. گزارش شده است که بسیاری از ساکنان از آلودگی صوتی عملیات معدن انتقاد کرده اند.

مربوط: پرونده ماینر هات ۸ بیت کوین با شرکت برق انتاریو

WonderFi توسط یکی دیگر از شرکت های رمزنگاری مستقر در کانادا پشتیبانی می شود مخزن کوسه ستاره Kevin O’Leary در ژانویه اعلام کرد که در حال بررسی ادغام با Coinsquare است که ظاهراً هدفش ایجاد یک غول رمزنگاری کانادایی است. GammaRey همچنین یک قرارداد ادغام با شرکت تحلیلی GoLogiq برای هدف قرار دادن مدیران ثروت جوان‌تر دارد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا