🚨 اخبار ارز دیجیتال

Crypto Miner Hive Digital نام “Blockchain” را در Pivot به هوش مصنوعی حذف می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Hive تغییر نام داد تا «تمركز در حال تحول» خود را بر فرصت‌های درآمدی در هوش مصنوعی، رفت و آمد ابری و پردازنده‌های گرافیکی منعکس كند.

شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Hive Blockchain پس از ایجاد یک محور نام تجاری که تلاش های خود را در هوش مصنوعی برجسته می کند، اکنون خود را فناوری های دیجیتال Hive می نامد.

شرکت ماینینگ مستقر در ونکوور در بیانیه ای در ۱۲ ژوئیه “تمرکز در حال تکامل” و “ماموریت” خود را بر روی فرصت های درآمدی در واحدهای پردازش گرافیکی (GPU) و محاسبات ابری خود اعلام کرد. گفت که “بلاک چین” را برای بهتر شدن از نام خود حذف کرده است. نمایندگی. پیشرفت در هوش مصنوعی را هدایت کنید و از “اکوسیستم جدید Web3” پشتیبانی کنید.

آیدین کیریچ، مدیرعامل Hive در ۱۲ ژوئیه در یک پرونده بایگانی گفت: “در حالی که ما تجارت ابری GPU خود را توسعه می دهیم، به استراتژی نیاز داریم که هر دو طرف تجارت ما را بهتر منعکس کند. ما می خواهیم از ناوگان بزرگ GPU خود برای توسعه تجارت میزبانی ابری خود استفاده کنیم.” کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اعلام کرد

علاوه بر این، Hive گفت از ناوگان ۳۸۰۰۰ پردازنده گرافیکی Nvidia خود برای ارائه به مشاغل کوچک جایگزین کارآمدتری برای ارائه دهندگان خدمات ابری بزرگ استفاده خواهد کرد.

Kilic اضافه کرد: “ما معتقدیم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین به طور قابل توجهی تقاضا برای محاسبات GPU را در آینده افزایش خواهند داد.”

مربوط: ایلان ماسک یک شرکت هوش مصنوعی جدید برای “درک جهان” راه اندازی کرد

در حالی که امروزه اکثر شرکت‌های استخراج رمزارز بر روی استخراج ارزهای دیجیتال اثبات کار مانند بیت‌کوین (BTC) تمرکز می‌کنند، Hive از پردازنده‌های گرافیکی برای تامین انرژی ارز دیجیتال بومی شبکه اتریوم، اتر (ETH) استفاده می‌کند. مقیاس

پس از اینکه ادغام اتریوم در سپتامبر گذشته تکمیل شد و بلاک چین به مکانیزم اجماع اثبات سهام بدون ماینر منتقل شد، پردازنده‌های گرافیکی که زمانی برای استخراج اتریوم استفاده می‌شدند به میزان قابل‌توجهی سودآوری کمتری داشتند.

Hive اولین شرکت معدنی نیست که «بلاک چین» را از نام خود حذف می کند. در ۳ ژانویه، شرکت استخراج بیت کوین Riot Blockchain نام تجاری خود را به Riot Platforms تغییر داد تا منعکس کننده “عملیات تجاری متنوع و فزاینده” این شرکت باشد.

مجله: Tornado Cash 2.0 – مسابقه برای ساخت یک میکسر سکه ایمن و قانونینویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا