اخبار ارز دیجیتال

کریپتومینرها توضیح می دهند که چگونه استخراج بیت کوین شبکه را تثبیت می کند

جیمی لوورتون، مدیرعامل Hut 8 در مصاحبه ای اختصاصی با داووس توضیح می دهد که چگونه استخراج بیت کوین شبکه را تثبیت می کند، شغل ایجاد می کند و درآمد مالیاتی ایجاد می کند.

جیمی لوورتون، مدیرعامل Hut8 Mining می‌گوید سال ۲۰۲۲ برای استخراج‌کنندگان بیت‌کوین (BTC) یک طوفان عالی بوده است.

لواتون با خبرنگار ارشد کوین تلگراف، گرت جنکینسون، در طی مصاحبه ای در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، سوئیس، به گفتگو نشست. موضوعاتی که شامل بازار نزولی ۲۰۲۲، تنوع وب ۳، و مهمتر از همه، تاثیر مثبت رو به رشد بیت کوین بر محیط زیست و اقتصاد به طور کلی بود. لوورتون گفت سال ۲۰۲۲ سال پرفراز و نشیب برای معدنچیان بود.

بدیهی است که قیمت بیت‌کوین در حال کاهش است، هش‌ریت‌های جهانی همچنان به بالاترین حد خود ادامه می‌دهند، و بحران انرژی در هم آمیخته است. بنابراین مطمئناً زمان سختی به خصوص در صنعت معدن بوده است.

نرخ هش بیت کوین، که به ماینرها امکان می دهد بلاک های جدید را در زنجیره زمانی بیت کوین بیابند و پاداش بلاک دریافت کنند، در ماه های اخیر افزایش یافته است. این در حالی است که قیمت بیت کوین به زیر ۲۰۰۰۰ دلار کاهش یافته است. سودآوری استخراج به دلیل دشواری هش کردن به شدت کاهش یافت. در نتیجه، تلفات متعددی از استخراج‌کنندگان بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال در طول سال ۲۰۲۲ رخ داده است.

از ژانویه ۲۰۱۸، Hut 8 Bitcoin Mining Corp. منبع: Bitcointreasuries.net

لوورتون توضیح داد که انواع استراتژی‌ها، همراه با طرح‌های موفق M&A، به یکی از بزرگترین شرکت‌های استخراج بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال در جهان، Hut 8، کمک کرده است تا از خطر ورشکستگی جلوگیری کند.

این گروه اخیراً یک «محل تعمیر بیت کوین و ماینینگ برای مشتریان کانادایی و نوردیک» تأسیس کرده است. در همین حال، ادغام منجر به خرید «پنج مرکز داده در سطح سازمانی و کسب و کار مرتبط» شد. لوورتون تاکید کرد که این اقدام به دنبال پر کردن شکاف در بازار برای ارائه دهندگان زیرساخت دیجیتال در فضای وب ۳ است.

آنها سعی می‌کنند یک پلتفرم غیرمتمرکز بسازند، بنابراین تمایل زیادی به استفاده از ابر مقیاس‌کننده‌های سنتی وب ۲ دارند.

وب ۳ که زمانی در صنعت کریپتو به یکی از محبوب ترین ها تبدیل شده بود، در سال ۲۰۲۳ به یک روند داغ تبدیل شده است و سرمایه گذاری های ۱۰ رقمی و بالاتر را از هنگ کنگ تا ابوظبی جذب می کند. ورود هات ۸ به وب ۳ ممکن است باعث شود بیشتر شرکت های فقط بیت کوین فرصت هایی را در فضای وب ۳ در نظر بگیرند.

مالکیت سهام Hut 8 Mining Corp. آنها بزرگترین ماینر کانادا و چهارمین شرکت بزرگ بورسی جهان هستند. منبع: BitcoinTreasures.net

این مصاحبه با بحثی تلخ در مورد استخراج بیت کوین و نقش آن در حفاظت از محیط زیست به پایان رسید. Levaton یکی از اعضای موسس شورای استخراج بیت کوین است، گروهی که به حذف اطلاعات نادرست پیرامون استخراج بیت کوین اختصاص دارد و به برخی از اطلاعات نادرست که در مورد استفاده از انرژی بیت کوین ظاهر شده است، می پردازد. منبع انرژی است.

لوورتون توضیح داد که شفافیت بیت کوین در واقع می تواند پاشنه آشیل آن باشد.

یکی از چالش‌هایی که ما داریم این است که مصرف انرژی بیت‌کوین بسیار شفاف است. برخلاف سایر صنایع در جهان که مصرف انرژی در آن‌ها غیرشفاف است. همانطور که بیت‌کوین دیجیتالی می‌شود، می‌توانیم انرژی تولید شده را ببینیم.

در مقابل، تعیین کمیت کل انرژی خروجی بانک ها و امور مالی سنتی یک کار دلهره آور است، اما برخی از حامیان بیت کوین از تلاش خود دست برنداشته اند.او در مصاحبه با وی تخمین زد که بیت کوین حداقل ۵۶ برابر کمتر از بانک ها انرژی مصرف می کند.

مطالب مرتبط: ۷ ماینر بیت کوین جهان را به مکانی بهتر تبدیل کردند

لوورتون توضیح می‌دهد که ممکن است بین استخراج بیت‌کوین و تأثیر مثبت آن بر محیط‌زیست و اقتصاد گسست وجود داشته باشد. او توضیح داد: “این با آموزش شروع می شود.” Leverton که در کانادا متولد شده است، مثالی ارائه می دهد که چگونه استخراج بیت کوین می تواند شغل ایجاد کند، اقتصاد را تحریک کند و درآمدهای مالیاتی را در یک شهر کوچک در آلبرتا ارائه دهد.

“ما بزرگترین مشتری انرژی آنها، بزرگترین مالیات دهندگان آنها و تامین کننده اصلی فناوری و نیروی کار آنها هستیم. افزایش.”

علاوه بر این، استخراج بیت کوین به تثبیت شبکه کمک می کند. تگزاس اخیراً ایده استفاده از نرم‌افزاری را برای ایجاد تعادل بیشتر بین عرضه و تقاضای برق به شبکه با استفاده از استخراج‌کننده‌های بیت‌کوین مطرح کرده است. مانند تگزاس، کانادا نیز دمای شدید را تحمل می کند. تغییرات وحشی نیاز به تعادل شبکه متخصص دارند.

طوفان برف در آلبرتا. منبع: CBC.CA

به عنوان مثال دیگری از نقش استخراج بیت کوین در حمایت از بهره وری زیست محیطی، ریورتون در Medicine Hat توضیح می دهد که چگونه استخراج بیت کوین می تواند از شبکه پشتیبانی کند.

و در هر افزایشی، در طول طوفان برفی یا هر نوع فعالیت اوج تقاضا، کل ۶۲ مگاوات را می توان به شبکه رها کرد. ما فقط می توانیم ۰.۵ مگاوات را تامین کنیم.”

با توجه به اینکه ماینرهای بیت کوین در حال حاضر بزرگترین مالیات دهندگان در مناطقی هستند که هات ۸ در آن فعالیت می کند، می تواند گفتگوها و فعالیت های آموزشی را بین سیاست گذاران تسهیل کند.

نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا