اخبار ارز دیجیتال

شتاب بازار کریپتو در حال متوقف شدن است زیرا معامله گران منتظر نتایج اقدامات نظارتی اخیر هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شتاب صعودی کریپتو ممکن است در مقاومت ارزش بازار ۱.۲ تریلیون دلار متوقف شود، اما احتیاط مجدد معامله گران در تقاضای بیش از حد برای موقعیت های فروش منعکس نمی شود.

بازار کریپتو از ۱۷ مارس در محدوده غیرمعمول ۵ درصدی معامله می شود زیرا نیروهای مخالف همچنان بر این بخش فشار وارد می کنند. در نتیجه ارزش کل بازار طی هفت روز گذشته ۳.۸ درصد افزایش یافته است. این تا حد زیادی به دلیل افزایش ۳.۶ درصدی قیمت بیت کوین (BTC) و افزایش ۵ درصدی اتر (ETH) بود.

کل ارزش بازار کریپتو به دلار، ۱۲ ساعت.منبع: Trading View

در ۲۷ مارس، کمیسیون معاملات آتی کالا از Binance و Changpeng “CZ” Zhao به دلیل نقض قوانین معاملات و مشتقات و افزایش عدم اطمینان نظارتی شکایت کرد. طبق این شکایت، بایننس دسترسی به اهرم را برای مشتریانی که در بازارهای نقدی و آتی معامله می‌کنند، فراهم کرده است.

این اطلاعیه تنها پنج روز پس از دریافت اطلاعیه ولز از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) توسط Coinbase منتشر شد. این می تواند برنامه های مبادله سهام، دارایی های دیجیتال فهرست شده، کیف پول ها و سرویس Coinbase Prime را پوشش دهد.

آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) در ۳۱ مارس اعلام کرد که چندین صرافی ارزهای دیجیتال خارجی، از جمله Binance، Bybit، MEXC Global و Bitget، بدون ثبت نام مناسب در ژاپن فعالیت می کنند و این برخلاف قوانین ملی است. رفتار مشابهی در خارج از ایالات متحده پس از آن رخ داد. اعلام کرد که برای تجارت باز است.

روند انشعاب چپ و راست که در اواسط ماه مارس آغاز شد، بارها حمایت ۱.۱۴ تریلیون دلاری بازار کریپتو را مورد آزمایش قرار داده است. این حرکت نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران تا زمانی که جزئیات شکایت علیه Binance و Coinbase فاش نشود، در انجام شرط‌بندی‌های جدید مردد هستند.

بازارهای ریسک از فشارهای تورمی سود می برند

بحران جهانی بانکداری فدرال رزرو را مجبور کرد از دو برنامه مختلف وام اضطراری استفاده کند. در نتیجه، بانک ملی سوئیس بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار نقدینگی برای جذب تأثیر Credit Suisse و فروش بعدی به UBS فراهم کرد. از آنجایی که سرمایه گذاران مالی سنتی به دنبال جایگزین هایی برای محافظت در برابر تورم هستند، سهام و کالاها سود می برند.

از آنجایی که سرمایه گذاران مالی سنتی به دنبال جایگزین هایی برای محافظت در برابر تورم هستند، سهام و کالاها سود می برند. از ۱۵ مارس، شاخص S&P 500 6.6 درصد، طلا ۴.۶ درصد و قیمت نفت ۱۸.۶ درصد افزایش یافته است. در نتیجه، استدلال های قانع کننده ای برای روندهای صعودی و نزولی در کانال جانبی وجود دارد که در حال حاضر کل سرمایه ارزهای دیجیتال را به ۱.۲ تریلیون دلار محدود می کند.

مشتقات روندهای متفاوتی را نشان می دهند اما از اهرم بیش از حد استفاده نمی کنند

قراردادهای دائمی، همچنین به عنوان مبادله معکوس شناخته می شوند، دارای نرخ های داخلی هستند که معمولاً هر ۸ ساعت یک بار صورتحساب می گیرند. صرافی ها از این کارمزد برای جلوگیری از عدم تعادل ریسک ارز استفاده می کنند.

نرخ سرمایه گذاری مثبت نشان می دهد که خریدارها (خریداران) اهرم بیشتری می خواهند. با این حال، وضعیت برعکس زمانی اتفاق می‌افتد که شات (فروشنده) به اهرم اضافی نیاز داشته باشد و در نتیجه نرخ تامین مالی منفی شود.

معاملات آتی دائمی در ۳ آوریل نرخ سرمایه هفت روزه را انباشته کردند.منبع: شیشه سکه

نرخ‌های تامین مالی ۷ روزه بیت‌کوین و اتر خنثی هستند، که نشان‌دهنده تقاضای متعادل از خریداران (خریداران) و فروشندگان (فروشندگان) با استفاده از قراردادهای آتی دائمی است.

معامله‌گران می‌توانند احساسات بازار را با اندازه‌گیری اینکه آیا فعالیت بیشتری از طریق گزینه‌های تماس (خرید) یا فروش (فروش) انجام می‌شود، اندازه‌گیری کنند. به طور کلی، گزینه های فراخوان برای استراتژی های صعودی و گزینه های فروش برای استراتژی های نزولی استفاده می شوند.

نسبت قرارداد به تماس ۰.۷۰ نشان می‌دهد که علاقه باز به گزینه‌های فروش از تماس‌های صعودی‌تر عقب مانده است و بنابراین صعودی است. در مقابل، اندیکاتور ۱.۴۰ به گزینه های قراردادی ترجیح می دهد که می تواند نزولی در نظر گرفته شود.

نسبت قرار دادن به تماس حجم گزینه های BTC. منبع: Laevitas.ch

نسبت قرارداد به فراخوان گزینه های بیت کوین به بالاترین سطح خود از ۹ مارس رسیده است که نشان دهنده تقاضای بیش از حد برای معاملات خنثی به نزولی است. این برعکس چیزی است که در ۱ آوریل اتفاق افتاد، زمانی که گزینه های تماس با تقاضای زیادی روبرو بودند.

مربوط: از بین بردن هیاهو: آیا شرکت های رمزنگاری مستقر در ایالات متحده واقعا “خفه شده اند”؟

معامله گران شانس شکستن ۱.۲ تریلیون دلار را دست کم می گیرند

بازار احتمال سقوط بازار مشتقه را بیش از حد برآورد می کند. با این حال، با توجه به تقاضای متعادل در بازار آتی، معامله‌گران برای انجام شرط‌بندی‌های اضافی مردد هستند تا زمانی که اقدامات رگولاتوری مشخص شود یا خیر.

از دیدگاه بازار مشتقات، معامله گران پتانسیل نزولی را بیش از حد برآورد می کنند. اما با توجه به تقاضای متعادل در بازار آتی، سرمایه‌گذاران از انجام شرط‌بندی‌های بیشتر تا شفافیت بیشتر در مورد اقدامات تنظیم‌کننده تردید دارند.

عدم اطمینان در مورد اینکه آیا ارزش بازار می تواند از سد ۱.۲ تریلیون دلار عبور کند یا خیر وجود دارد، اما معامله گران حرفه ای در حال حاضر روی این نتیجه شرط بندی نمی کنند.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا