اخبار ارز دیجیتال

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، به کاهش تورم اشاره کرد، ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۴۰ میلیارد دلار افزایش یافت.

بازارها افزایش نرخ بهره را پیش بینی می کردند و پاول سیگنال داد که افزایش نرخ های بیشتری در راه است، اما به نظر می رسید بازارها به آخرین سخنرانی FOMC واکنش مثبتی نشان دادند.

پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، جرومی پاول سخنرانی کرد که در آن پیشنهاد کرد اقتصاد روند کاهش تورم را آغاز کرده است، ارزش بازار کریپتو تقریباً ۴ درصد افزایش یافت.

«برای اولین بار می توانم بگویم که روند کاهش تورم آغاز شده است. […] در کنفرانس مطبوعاتی کمیته بازار آزاد فدرال در ۱ فوریه، اندکی پس از اعلام افزایش ۰.۲۵ درصدی نرخ بهره فدرال، رئیس پاول گفت:

به نظر می رسید که افزایش نرخ بهره و لفاظی ها در بازار کریپتو که قبل از سخنرانی ثابت معامله می شد نتیجه داد، اما ارزش بازار در ساعات پس از اعلام این خبر بیش از ۴۰ میلیارد دلار افزایش یافت.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۱ فوریه تا ۲ فوریه. منبع: Coinmarketcap.com

بر اساس آخرین ارقام Coinmarketcap، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال اکنون به ۱.۹ تریلیون دلار رسیده است که ۳.۸۸ درصد نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.

مربوط: گاوهای بیت کوین قصد دارند به حمایت ۲۳۰۰۰ دلاری روی بیاورند زیرا قصد دارند گزینه های ۱ میلیارد دلاری را در انقضای این هفته برنده شوند.

با این وجود، پاول گفت که انتظار دارد تورم در بخش خدمات برای مدتی به افزایش خود ادامه دهد تا برای “افزایش مداوم نرخ بهره” آماده شود.

ما فکر می کنیم که تورم پایدارتری در آن وجود دارد. [services] این بخشی است که مدتی طول می کشد تا پیاده شود و ما باید کار را انجام دهیم. این چیزیه که ما به خاطرش اینجاییم. “

پاول گفت: “افزایش مداوم نرخ بهره” همچنان برای اقتصاد مناسب است زیرا فدرال رزرو به دنبال بازگرداندن تورم به سطح هدف ۲٪ است.

توجه داشته باشید که کاهش تورم به کاهش نرخ افزایش در سطح عمومی قیمت کالاها و خدمات، در مقابل کاهش تورم اشاره دارد که در آن سطح عمومی قیمت کالاها و خدمات کاهش می‌یابد.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا