اخبار ارز دیجیتال

ارائه‌دهنده نقدینگی رمزنگاری GSR تأییدیه نظارتی را در سنگاپور دریافت می‌کند

این مجوز GSR را قادر می سازد تا خدمات مربوط به ارزهای دیجیتال و فیات را به ساکنان و نهادهای سنگاپور ارائه دهد.

GSR Markets Pte. Ltd، زیرمجموعه سنگاپور شرکت تجارت ارزهای دیجیتال و ارائه دهنده نقدینگی GSR، تأییدیه اصولی مجوز مؤسسه پرداخت بزرگ (MPI) را از مرجع پولی سنگاپور (MAS) دریافت کرده است.

این شرکت در اطلاعیه 2 اکتبر گفت: “GSR مفتخر است که الزامات پذیرش دقیق تعیین شده توسط MAS را برآورده کرده است و به تلاش مجدانه برای دریافت مجوز کامل ادامه خواهد داد.” GSR قصد دارد از شرکت تابعه خود در سنگاپور به عنوان قطبی برای توسعه در منطقه آسیا و اقیانوسیه استفاده کند.

مجوز MPI به موسسات مالی اجازه می دهد تا خدمات ارزهای دیجیتال و مرتبط با فیات را به ساکنان سنگاپور ارائه دهند. شرکت های تایید شده مجاز به ارائه خدمات پرداخت بدون محدودیت تراکنش 3 میلیون دلار سنگاپور (2.2 میلیون دلار) و محدودیت ماهانه 6 میلیون دلار سنگاپور (4.4 میلیون دلار) خواهند بود. Xin Song، مدیر اجرایی GSR گفت: «MAS راه را در ارائه چارچوبی روشن برای ابزار دارایی دیجیتال رهبری کرده است.

این شرکت که در سال 2013 در نیوجرسی تأسیس شد، معاملات ارزهای دیجیتال را در کنار مشتقات، بازارسازی و سرمایه گذاری های خطرپذیر انجام می دهد. این شرکت دارای مجوز تجارت خدمات پولی چند ایالتی است.

در 1 اکتبر، کوین تلگراف گزارش داد که صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس مجوز کامل MPI را از MAS دریافت کرده است. این تأییدیه نظارتی به کوین‌بیس اجازه می‌دهد تا خدمات رمز دیجیتال را هم به افراد و هم به مؤسسات در سنگاپور ارائه دهد.

بر اساس داده های ارائه شده توسط Coinbase، 25 درصد از سنگاپوری های مورد بررسی معتقدند که ارزهای دیجیتال آینده امور مالی هستند و 32 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که مالکان فعلی یا سابق ارزهای دیجیتال هستند. من ادعا می کنم. این ایالت خانه بیش از 700 شرکت Web3 است.

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟

نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا