🚨 اخبار ارز دیجیتال

انحلال ارزهای دیجیتال با تبدیل شدن بازار به «طمع افراطی» به ۲۴۸ میلیون دلار رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم کلی بازار کریپتو برای بسیاری سودآور است و افزایش قیمت بیت کوین (BTC) به بالای ۶۵۵۰۰ دلار در اوایل امروز برای بیش از ۹۰۰۰۰ سرمایه گذار یک روز قیامت را نشان داد. داده‌های CoinGlass نشان می‌دهد که نقدینگی‌های فعلی بازار در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۴۸.۵۲ میلیون دلار رسیده است. این روندی است که سرمایه گذاران کوتاه مدت را «تبلیغ می کند».

داده های انحلال فعلی

بر اساس داده های فعلی بازار، کل نقدینگی بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۷۵.۷۹ میلیون دلار ثابت است، در حالی که نقدینگی های بلند مدت و کوتاه به ترتیب ۲۰.۳۶ میلیون دلار و ۵۵.۴۳ میلیون دلار بوده است.

کارت

اتریوم با انحلال کل ۲۹.۰۲ میلیون دلار دومین ارز دیجیتال نقد شده بود. یک کشف جالب در اکوسیستم انحلال فعلی انجام شده است. سه میم کوین برتر شامل Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB) و PEPE، مجموعاً ۳۸.۲۳ میلیون دلار را به خود اختصاص داده اند.

بیت کوین با ۲.۴۵ میلیون دلار بیشترین نقدینگی را به خود اختصاص داد. در میان صرافی هایی که بیشترین نقدینگی را به ثبت رسانده، بایننس با ارزش انحلال کل ۹۹.۰۷ میلیون دلار است.

با توجه به روند مشاهده شده

با در نظر گرفتن افزایش احتمالی یک میلیون دلاری توسط جانبازانی مانند Samson Mow، ETF بیت کوین توسط خودی های صنعت به عنوان کاتالیزور اصلی که قیمت سکه را به جلو می برد، نامیده می شود و احتمالاً یک شوک عرضه قوی رخ خواهد داد.

به طور کلی، کمبود عرضه در ETF بیت کوین نقطه ای و کاهش تورمی که نصف شدن بعدی به همراه خواهد داشت به کشف قیمت جدیدی کمک می کند که بالاتر از ATH قبلی ۶۸۷۰۰ دلاری خواهد بود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا