🚨 اخبار ارز دیجیتال

وام دهنده کریپتو Delio پس از سرایت طرف مقابل، برداشت را از سر می گیرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از مقامات این شرکت گفت: ما برنامه ای برای جبران خسارت خواهیم داشت.

طبق گزارش اخیر خبرگزاری محلی Decenter، پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال کره جنوبی دلیو قصد دارد پس از تعلیق برداشت در ۱۴ ژوئن، برداشت را از سر بگیرد. در جلسه ای با سرمایه گذاران در ۱۷ ژوئن، مدیرعامل جونگ سانگ هو توضیح داد: ”[Delio] وی با بیان اینکه تا جایی که ممکن است برای جبران بودجه تامین می کنیم، گفت: خروج کاربران تدریجی خواهد بود. با این حال، جزئیاتی مانند دوره بازپرداخت خاص، روش و میزان خسارت فاش نشده است.

دلیو یکی از بزرگ‌ترین وام‌دهنده‌های ارز دیجیتال کره جنوبی است که ادعا می‌کند حدود ۱ میلیارد دلار بیت کوین (BTC)، ۲۰۰ میلیون دلار اتر (ETH) و حدود ۸.۱ میلیارد دلار آلتکوین دارد. این شرکت بخش قابل توجهی از سرمایه مشتریان خود را به هال اینوست، دیگر پلتفرم بازده ارز دیجیتال کره جنوبی سپرده است.

در ۱۳ ژوئن، هال سپرده‌ها و برداشت‌ها را به حالت تعلیق درآورد، با این ادعا که “مشکوک است برخی اطلاعات ارائه شده توسط پیمانکاران در طی یک “فرایند بازرسی داخلی” نادرست است. در کنفرانس سرمایه‌گذاران دریو در هفته گذشته، سانگو ادعا کرد که هال اکنون در آستانه ورشکستگی است.

توضیح داده شد که تضمین نرخ بازدهی که در ابتدا برای محصولات سپرده داده شده بود دشوار است، اما برنامه‌هایی برای بازیابی زیان‌ها وجود دارد.

هال در ۱۴ ژوئن گفت که قصد دارد یک شکایت کیفری علیه اپراتور خدمات B&S Holdings تنظیم کند و به دعوی مدنی ادامه دهد. این شرکت گفت:

ما یک بار دیگر به دلیل نگرانی و ناراحتی ایجاد شده برای سرمایه گذاران و مشتریان عذرخواهی می کنیم.

مجله: وام مسکن با ارزهای دیجیتال به عنوان وثیقه: آیا خطرات آن بیشتر از پاداش است؟

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا