اخبار ارز دیجیتال

وام دهنده کریپتو Nexo می خواهد پس از حمله به دفتر از بلغارستان شکایت کند

طبق گزارش ها، پلتفرم Nexo در میان اخبار پاکسازی دفتر و تحقیقات در حال انجام در مورد شرکت، نشت گسترده ای را تجربه کرد.

شرکت مشکل دار ارزهای دیجیتال Nexo قصد دارد از دولت بلغارستان پس از حمله گسترده به دفاتر خود در صوفیه شکایت کند.

خبرگزاری بلغارستان در ۱۳ ژانویه گزارش داد که Nexo شکایتی در مورد اقدامات مقامات مجری قانون در تحقیق از این شرکت ارائه کرده است.

گزارش شده است که این شرکت در حال آماده شدن برای طرح شکایت علیه مقامات برای دریافت خسارت ناشی از انسداد ناگهانی پلیس است. بر اساس یک گزارش، بازرسان برای ساعت ها حکم بازرسی را ارائه نکردند و بازرسان خود را شناسایی نکردند.

Nexo معتقد است که حمله دیروز به دفاتر این شرکت خلاف قانون بوده و نشان دهنده “بی کفایتی کامل کسانی است که این عمل شرم آور را انجام می دهند.” Nexo همچنین اقدامات خود را علیه این شرکت به عنوان “خودسری محلی بلغارستان” با هدف “تخریب و غارت یک تجارت پر رونق” توصیف کرد.

این شرکت همچنین تاکید کرد که Nexo به دلیل مشکلات احتمالی با دولت محلی به ساکنان بلغارستان خدمات ارائه نمی دهد. این شرکت همچنین تکرار کرد که علاوه بر همکاری با شرکت‌های بزرگ اطلاعات رمزنگاری مانند Chainalysis، از الزامات ضد پولشویی و تحریم‌ها علیه روسیه پیروی می‌کند.

الان رای بدهید!

این شرکت مطمئن است که در دعوای قضایی پیروز می شود تا به Nexo غرامت برای خسارات ناشی از تحقیقات ارائه دهد.

پس از ثبت شکایت و برنده شدن Nexo، غرامت پرداخت شده توسط بلغارستان به رکورد صدها میلیونی خواهد رسید، اما متأسفانه به عهده مالیات دهندگان بلغاری خواهد بود.

سیکا میلوا، سخنگوی دادستان کل بلغارستان، گفت که تحقیقات در مورد Nexo بیش از ۳۰۰ افسر پلیس، دادستان و مقامات امنیت ملی را شامل می شود. او همچنین گفت که تحقیقات در حال حاضر به بلغارستان محدود شده است و افسران پلیس محلی از تاریخ ۱۲ ژانویه ۱۵ آدرس مرتبط با Nexo را جستجو می کنند. گزارش های دیگر می گوید که چندین خارجی نیز نشان می دهد که آژانس نیز در تحقیقات شرکت داشته است.

سیکا میلوا و افسر امنیت سایبری بلغارستان.منبع: خبرگزاری بلغارستان

بیانیه نکسو مدت کوتاهی پس از آن منتشر شد که گزارش شد این شرکت در گزارش تحقیقاتی خود با نقض گسترده ای روبرو شده بود.

مطالب مرتبط: Voyager و Binance.

طبق پلتفرم تجزیه و تحلیل رمزارز Arkham Intelligence، Nexo دارای است اره “سیل نشت” از زمان انتشار این خبر.ردیاب بلاک چین Cielo Finance گزارش یک برداشت بزرگ از Nexo نشان دهنده تجارت با بیش از ۲۰۰۰۰۰ دلار کوین (USDC) استیبل کوین است که در ۱۲ ژانویه پلتفرم را ترک کردند.نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا