اخبار ارز دیجیتال

کریپتو وام‌دهنده جنسیس ۳۰ درصد کارکنان بیشتری را اخراج می‌کند: گزارش

در ماه آگوست، جنسیس اعلام کرد که قصد دارد ۲۰ درصد از ۲۶۰ کارمند خود را کاهش دهد و مایکل مورو، مدیر عامل شرکت را به سمت مشاور منتقل کند.

پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال جنسیس گلوبال تریدینگ طبق گزارشات، ۳۰ درصد از نیروی کار خود را در دومین طرح خود در شش ماه گذشته کاهش داده است.

طبق گزارش وال استریت ژورنال در ۵ ژانویه، جنسیس پس از از دست دادن وام های این پلتفرم به Alameda Research و Three Arrows Capital، کارکنان خود را ۳۰ درصد کاهش داد. به روز رسانی به مشتری در ۴ ژانویه نشان داد که این شرکت در حال برنامه ریزی برای کاهش هزینه ها به عنوان بخشی از طرح تجاری خود است.

یکی از سخنگویان به کوین تلگراف گفت: «در حالی که ما به چالش‌های بی‌سابقه صنعت ادامه می‌دهیم، جنسیس تصمیم دشواری برای کاهش تعداد کارمندان در سطح جهانی گرفته است. «این اقدامات بخشی از تلاش‌های مداوم ما برای پیشبرد کسب‌وکارمان است.»

در ماه آگوست، جنسیس اعلام کرد که قصد دارد ۲۶۰ کارمند خود را ۲۰ درصد کاهش دهد تا هزینه ها را کاهش دهد. مدیرعامل مایکل مورو نیز گفت که از رهبری کناره‌گیری می‌کند و به سمت مشاوری می‌رود.

این شرکت وام‌دهنده کریپتو در ماه نوامبر برداشت‌های خود را به حالت تعلیق درآورد و وام‌های جدید را به‌دلیل «آشفتگی بی‌سابقه بازار» در آن زمان متوقف کرد. Three Arrows Capital در سال ۲۰۲۲ در میان بازار نزولی ورشکست شد، در حالی که Alameda بخشی از پرونده فصل ۱۱ گروه FTX در نوامبر بود – جنسیس ادعا می کند میلیاردها دلار وام از این دو شرکت دریافت کرده است.

مربوط: مدیر عامل Genesis Trading قرار گرفتن در معرض ۳AC را تأیید کرد، شرکت مادر به ضرر و زیان کمک می کند

وویجر دیجیتال، شرکت دیگری که مشکلات مالی را در بحبوحه قرار گرفتن در معرض سه پیکان در سال ۲۰۲۲ گزارش کرد، در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرد. Binance.US اعلام کرده است که قصد دارد دارایی های شرکت وام دهنده را به قیمت بیش از ۱ میلیارد دلار در پی ورشکستگی FTX ایالات متحده و پیشنهاد آن به دست آورد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا