اخبار ارز دیجیتال

وام دهنده کریپتو جنسیس هنوز راه حلی برای توقف برداشت ندارد

جنسیس گفت که چندین هفته دیگر طول می کشد تا مسیر بهبودی را برای کسب و کار وام دهی خود ایجاد کند.

پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال جنسیس به مشتریان اطلاع داده است که برای جلوگیری از تشکیل پرونده ورشکستگی احتمالی، توقف برداشت احتمالاً برای «چند هفته دیگر» ادامه خواهد داشت.

در نامه ای در 7 دسامبر به مشتریان ارسال شده توسط جنسیس به کوین تلگراف، مدیر عامل موقت Deral Islim که در ماه آگوست هدایت موقت این شرکت را بر عهده گرفت، طرحی را برای بازیابی ارائه کرد که می تواند امکان از سرگیری برداشت ها را فراهم کند. این سازمان گفته است که تدوین آن هفته ها طول می کشد:

در این مرحله، ما انتظار داریم هفته‌ها طول بکشد، نه روزها، تا در مسیر حرکت رو به جلو حرکت کنیم.»

در این نامه آمده است که Genesys در حال “مشاوره با مشاوران مجرب” و “ارزیابی موثرترین راه‌ها برای حفظ دارایی‌های مشتری، افزایش نقدینگی و در نهایت حرکت به جلوی تجارت است.”

در این نامه آمده است: «همه موجودیت‌های جنسیس دیگر کاملاً فعال خواهند ماند.

مربوط: طبق گزارش، وام دهنده کریپتو جنسیس ظاهراً 900 میلیون دلار به مشتریان Gemini بدهکار است

جنسیس تریدینگ، بازارساز و زیرمجموعه وام‌دهی گروه ارز دیجیتال (DCG)، برای اولین بار در 10 نوامبر در یک تاپیک توییتری قرار گرفتن خود در معرض FTX را اعلام کرد و از بودجه 175 میلیون دلاری برای صرافی ارز دیجیتال FTX خبر داد. فاش کرد که قفل شده است.

DCG سعی کرد در همان روز با تزریق 140 میلیون دلاری جنسیس را نجات دهد.

اما به نظر می رسد این برای حل مشکل نقدینگی کافی نبود. جنسیس گلوبال کاپیتال در 16 نوامبر برداشت ها را متوقف کرد و دلیل آن “آشفتگی بی سابقه بازار” ناشی از سقوط FTX بود که منجر به سطوح “غیر طبیعی” برداشت ها شد. نقدینگی آن

در 21 نوامبر، وام دهنده ارز رمزنگاری شده پس از ناکامی در پوشش کسری گزارش شده 1 میلیارد دلاری در ترازنامه خود، برنامه های تشکیل پرونده ورشکستگی “قریب الوقوع” را رد کرد.

اندکی پس از آن، در 22 نوامبر، جنسیس تأیید کرد که بانک سرمایه گذاری Moelis & Co را برای بازسازی خدمات به عنوان وسیله ای برای اجتناب از مسیر فصل 11 درگیر کرده است.

Genesys در این نامه مجدداً “تعهد خود را به شفافیت هرچه بیشتر در قبال افراد آسیب دیده و اطلاع رسانی به مشتریان از “تحولات معنی دار، از جمله به روز رسانی در زمان بندی” تایید کرد.

نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا