اخبار ارز دیجیتال

طلبکاران درجه سانتیگراد به طرح تجدید ساختار رأی می دهند

اکثریت طلبکاران سلسیوس به طرحی برای بازگرداندن تقریباً ۲ میلیارد دلار بیت کوین و اتریوم به طلبکاران رأی داده اند.

طلبکاران درگیر در ورشکستگی سلسیوس به طرحی برای بازگرداندن وجوه و توزیع سهام از طریق یک شرکت جدید رای داده اند.

بر اساس پرونده ورشکستگی شرکت Stretto در ۲۵ سپتامبر، اکثر طبقات بیش از ۹۸ درصد به این طرح رای مثبت دادند.

رأی دهندگان تقریباً به اتفاق آرا در مورد این طرح تصمیم گرفتند، که هنوز نیاز به تأیید نهایی در جلسه تأیید برنامه ریزی شده برای ۲ اکتبر در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک دارد.

خرابی رای گیری کلاس اعتباری شبکه سلسیوس.منبع: Stretto

بر اساس بیانیه افشایی که در ۱۷ آگوست ارائه شد، برنامه فعلی برای توزیع مجدد بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) به ارزش تقریبی ۲ میلیارد دلار بین طلبکاران شبکه سلسیوس است. این طرح همچنین شامل توزیع سهام در شرکت جدید که به طور موقت به عنوان “شرکت جدید” شناخته می شود، خواهد بود.

این مقاله می‌نویسد: «نیوکو عملیات استخراج بیت‌کوین بدهکار را اجرا می‌کند و بیشتر تقویت می‌کند، اتریوم را سرمایه‌گذاری می‌کند، از سایر دارایی‌های غیر نقدی بدهکار پول می‌آورد، و فرصت‌های تجاری جدید و سازگار را برای ایجاد ارزش ایجاد می‌کند.»

شایان ذکر است، شرکت جدید توسط گروه فارنهایت مدیریت خواهد شد. گروه فارنهایت شامل استفان کوکینوس، مدیر عامل سابق Algorand، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Arlington Capital، شرکت استخراج ارز دیجیتال USBitcoin Corporation، Proof Group Capital Management و مشاور سرمایه Arlington Ravi است. این کنسرسیومی از افراد و سازمان های بومی است. کازا

مربوط: اعتباردهندگان درجه سلسیوس در مورد حملات فیشینگ جدید قبل از برنامه های ورشکستگی هشدار می دهند

شبکه سلسیوس یکی از اولین تلفات بزرگ بازار نزولی سال ۲۰۲۲ بود، با این که سرمایه‌دار ارز دیجیتال منحل شده در ۱۴ جولای ۲۰۲۲ اعلام ورشکستگی کرد.

در ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۳، SEC آقای سلسیوس و مدیر عامل سابقش الکس ماچین را به اتهام جمع آوری میلیاردها دلار از طریق پیشنهادات جعلی ثبت نشده مربوط به “اوراق دارایی های رمزنگاری شده” دستگیر کرد. از آقای اسکی شکایت شد.

آقای ماشینسکی متعاقباً در همان روز به دنبال کیفرخواستی از سوی وزارت دادگستری ایالات متحده مبنی بر متهم کردن مدیر عامل سابق به فعالیت های مالی متقلبانه، گمراه کردن سرمایه گذاران و بسیاری از اتهامات مشابه دیگر دستگیر شد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا