اخبار ارز دیجیتال

Crypto Lender Group Amber فروش بخش ژاپن را در نظر می گیرد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ارزیابی مجدد Amber از کسب و کار خود در ژاپن بخشی از یک تغییر استراتژیک از یک کسب و کار خرده فروشی به یک تجارت نهادی است.

بلومبرگ گزارش داده است که وام دهنده ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور Amber Group در حال بررسی فروش واحد ژاپنی خود به عنوان بخشی از طرحی برای تمرکز بیشتر بر تجارت نهادی خود است تا تجارت خرده فروشی خود.

آنابل هوانگ، شریک مدیریت آمبر، گفت که این شرکت در حال حاضر در حال بررسی گزینه هایی برای فعالیت های خود در ژاپن، از جمله فروش احتمالی است. در حال حاضر هیچ قراردادی نهایی نشده است. هوانگ گفت ژاپن “بازار بسیار باکیفیت، اما بسیار تحت نظارت است.”

در همین حال، آمبر قصد دارد برای مجوز پلت فرم تجارت دارایی مجازی در هنگ کنگ درخواست دهد و به منطقه ویژه اداری کمک کند تا به یک مرکز دارایی دیجیتال تبدیل شود. هوانگ گفت که محیط نظارتی هنگ کنگ برای این شرکت بسیار صعودی است.

هدف هنگ کنگ ایجاد مقررات دارایی مجازی برای ترویج رشد و محافظت از سرمایه گذاران است. سنگاپور قوانین خود را در مورد ارزهای رمزنگاری شده، به ویژه برای سرمایه گذاران خرد، تشدید کرده است. هوانگ افزود: «هنگ کنگ در حال حاضر پیشتاز است، اما فکر نمی‌کنم سنگاپور نیز درهای خود را ببندد.

مرتبط: گروه آمبر پس از انکار ورشکستگی، برنامه های توسعه خود را کنار می گذارد: گزارش

در دسامبر 2022، گروه آمبر 300 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C به رهبری Fenbushi Capital US تضمین کرد. تصمیم برای ادامه سری C پس از فروپاشی FTX گرفته شد و آمبر بودجه قبلی سری B خود را به حالت تعلیق درآورد. قبل از فروپاشی FTX، آمبر در حال تکمیل یک برنامه افزودنی سری B بود و هدف آن جمع آوری 100 میلیون دلار با ارزش 3 میلیارد دلار بود.

تأثیر FTX بر عملیات گروه آمبر نیز تأثیر گذاشته است که طبق گزارش ها، بیش از 40 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرده است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا