اخبار ارز دیجیتال

تعلیق ارزهای دیجیتال واکنش‌های متفاوتی را از جامعه برانگیخته است

از تلاش‌های تشویق‌کننده برای استخدام کارکنان اخراج شده، اعضای جامعه کریپتو واکنش‌های متفاوتی نسبت به اخراج‌های اخیر کریپتو منتشر کرده‌اند.

از آنجایی که شرکت‌های ارزهای دیجیتال بیشتر کارکنان خود را برای مقابله با اثرات بازار نزولی اخراج می‌کنند، اعضای جامعه کریپتو به دلیل تشویق به استخدام کارشناسانی که اخیراً اخراج شده‌اند، واکنش‌های متفاوتی را منتشر می‌کنند.

در آخر هفته، دو صرافی برجسته ارزهای دیجیتال اخراج خود را اعلام کردند. این به این دلیل است که تأثیرات زمستان ارزهای دیجیتال همچنان محسوس است. Bybit 30 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد. این دومین تعلیق این صرافی در سال ۲۰۲۲ است. در همین حال، صرافی Swyftx مستقر در استرالیا نیز حدود ۴۰ درصد از نیروی کار خود را به دلیل مقابله با موج ناشی از تأثیر FTX کاهش داده است. .

پس از اخراج بای بیت، یکی از کاربران توییتر که مدعی بود با بن ژو، مدیرعامل بای بیت کار کرده است، گفت: نظر داد اینکه بورس تصمیمات درستی می گرفت و به اعضای سازمان اطمینان می داد.در همین حال، یکی دیگر از اعضای جامعه بیان آنها همچنان به Bybit اعتماد دارند، اما از انجام معاملات بزرگتر با سرمایه های بزرگتر می ترسند. کاربران توییتر همچنین ایده حسابرسی توسط یک حسابرس بزرگ را برای به دست آوردن مجدد اعتماد مطرح کردند.

پس از شنیدن خبر اخراج Swyftx، اعضای جامعه من نوشته ام این چیزی است که “ناگزیر اتفاق می افتد” و بسیاری از رویدادهای ورشکستگی ممکن است بعدا رخ دهد. در همین حال، کاربران Swyftx داد هنگامی که اخراج ها اعلام شد، این پلتفرم تشویق شد.

مربوط: در اینجا نحوه هدف صرافی های متمرکز برای بازگرداندن کاربران پس از سقوط FTX آمده است

با اخراج استعدادها با تجربه ارزهای دیجیتال، برخی از این فرصت استفاده می کنند ترویج من سعی می کنم رزومه کارمندانی که اخیراً اخراج شده اند را جمع آوری کنم تا ببینم آیا آنها مناسب هستند یا خیر.

از سوی دیگر در حالی که فعالیت صرافی مجازی AAX همچنان به حالت تعلیق درآمده است، برخی از کاربران به این دفتر حمله می کنند. بر اساس گزارش های اخیر اخبار محلی، دفاتر AAX در لاگوس، نیجریه توسط مشتریانی که تحت تأثیر توقف برداشت صرافی قرار گرفته بودند مورد حمله قرار گرفتند.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا