اخبار ارز دیجیتال

اخراج کریپتو کاهش می یابد، اخراج در ماه فوریه به 570 کاهش می یابد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این رقم با بیش از 2900 کارمند صنعت کریپتو که در ژانویه اخراج شدند، در تضاد است.

به نظر می رسد که اخراج در صنعت کریپتو در ماه گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است، به طوری که تخمین زده می شود 570 کارمند کریپتو در ماه فوریه اخراج شدند که از 2850 نفر در ژانویه کمتر است.

کوین تلگراف اعدادی را بر اساس کاهش مشاغل اعلام شده جمع آوری کرد و دریافت که حداقل 12 شرکت در 28 روز شغل خود را کاهش دادند، اما کاهش مشاغل سه رقمی برای صرافی های ارزهای دیجیتال که در ژانویه جمع آوری شد، به وضوح وجود نداشت. و هوبی.

در عوض، بیشتر کاهش‌های شغلی دو رقمی بودند که بر شرکت‌های تجزیه و تحلیل بلاک چین، شرکت‌های توسعه نرم‌افزار و بلاک چین، پلتفرم‌های دارایی دیجیتال و موارد دیگر تأثیر گذاشت.

اخراج‌های اخیر از سوی شرکت‌های تحلیل ارزهای دیجیتال Elliptic و Messari صورت گرفت که به ترتیب 10 و 15 درصد مشاغل را کاهش دادند.

رایان سرکیس، بنیانگذار مساری، در 23 فوریه توییت کرد که این تعدیل شغل ها به دلیل “تند باد بازار” و تغییر ساختار تیم های داخلی بوده است. تخمین زده می شود که حدود 27 کارمند تحت تأثیر قرار گرفتند.

در همین حال، سخنگوی Elliptic در 24 فوریه به DLNews گفت که تصمیم برای اخراج 20 کارمند اقدامی برای مهار هزینه های عملیاتی بود.

این به دنبال اخباری است که در اوایل ماه جاری منتشر شد، زمانی که Chainalysis، یکی دیگر از شرکت های تجزیه و تحلیل بلاک چین، فاش کرد که 44 نفر از 900 کارمند خود را اخراج کرده است، و 4.8 درصد از کارمندان گفتند که «عمدتاً مربوط به بخش فروش هستند.

نیل داندون، استخدام‌کننده ارزهای دیجیتال مستقر در استرالیا به کوین تلگراف گفت: «افزایش اخراج‌ها یک رویداد کلان نه تنها در Web3، بلکه در فناوری به طور کلی ناشی از ترس از رکود طولانی‌مدت است.»

اخراج تکنسین ها از ژانویه 2022 تا فوریه 2023. منبع: Layoffs.fyi

بر اساس داده‌های ردیاب Layoffs.fyi، در ماه فوریه، در مجموع 24572 کارمند در 129 شرکت فناوری اخراج شدند، در حالی که 268 شرکت فناوری در ژانویه 84414 نفر را اخراج کردند.

حداقل تا زمانی که بیت کوین از بازار سهام جدا نشود، وب 3 همیشه به شدت ضربه خواهد خورد. همچنین این احتمال وجود دارد که وب 3 منظم تر و تکثیر شود. انعطاف پذیر است.

در محدود کردن اخراج‌ها در این ماه، شرکت Dapper Labs و پلتفرم مقیاس‌پذیری اتریوم Polygon Labs هر دو حدود 20 درصد از کارکنان خود را در نتیجه بازسازی داخلی اخراج کردند.

Sandeep Nailwal بنیانگذار Polygon در یک پست توییتر در 21 فوریه گفت: توضیح داد این حرکت نتیجه ادغام تمام تیم‌های داخلی تحت Polygon Labs است که منجر به کاهش 100 شغل می‌شود.

در 23 فوریه، رهام قره‌گزلو، مدیرعامل Dapper Labs، اخراج دیگری را در شرکتش پس از موج اول در ماه نوامبر تأیید کرد و آن را “تغییر تمرکز و کارایی ما” خواند. “به منظور بهبود تجارت.”

Immutable، شرکت استرالیایی که پشت پروتکل بلاک چین لایه 2 دیگر اتریوم قرار دارد، در آن ماه کارکنان خود را نیز کاهش داد و طبق گزارش ها، تعداد کارمندان را تا 11 درصد کاهش داد.

سایر شرکت‌هایی که اعلام کرده‌اند کار خود را کاهش داده‌اند عبارتند از صرافی ارز دیجیتال Bittrex، بازار NFT Magic Eden، شرکت مدیریت ارزهای دیجیتال نهادی FireBlocks، شرکت نرم‌افزار Protocol Labs و شرکت رسانه‌های رمزنگاری Includes The Block.

شرکت پرداخت Affirm اعلام کرده است که برنامه ارزهای دیجیتال خود را در اواخر این ماه و در میان کاهش 19 درصدی مشاغل خود پایان می دهد، اما مشخص نیست که در نتیجه چند کارمند از بخش ارزهای دیجیتال خود اخراج شده اند.

مربوط: Crypto Recruiter امن ترین مشاغل را در فصل اخراج نشان می دهد

کوین گیبسون، بنیانگذار شرکت استخدام بلاک چین Proof of Search، موافقت کرد که به نظر می رسد سرعت اخراج در مقایسه با ژانویه کاهش یافته است.

“ژانویه بزرگ بود زیرا من هیئت مدیره را دنبال می کردم [and venture capital] به دنبال [at] خود را برای عواقب و بدترین آن در سال 2022 آماده کنید.” ما شاهد اخراج نامزدهای کمتری در این ماه بوده ایم.

شرکت‌ها هنوز در حال تولید محصولات عالی هستند و تیم‌های فعلی آن‌ها بسیار کم کار هستند، بنابراین به زودی اخراج‌های بیشتری برای بسیاری از شرکت‌ها اتفاق خواهد افتاد.

اما در حالی که گیبسون هشدار داد که تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار ایالات متحده همچنان می‌توانند «درد بیشتری ایجاد کنند»، گزارش‌های مستمر درباره سقوط سام بانکمن-فرید و FTX می‌گویند که «بر ادراک عمومی از این بخش و پذیرش جریان اصلی تأثیر می‌گذارد».نویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا