اخبار ارز دیجیتال

کمیسیون حقوقی بریتانیا دسته‌بندی قانونی «متمایز» را برای ارزهای دیجیتال توصیه می‌کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کمیسیون حقوقی بریتانیا چهار توصیه اصلی را برای اصلاح قوانین مربوط به استفاده و مالکیت ارزهای دیجیتال برجسته کرده است.

کمیسیون حقوقی بریتانیا ایجاد یک دسته “جدا” از اموال شخصی را برای تطبیق و محافظت از عملکردهای منحصر به فرد ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتال ترویج می کند.

این آژانس از دستورات دولت بریتانیا برای انجام یک تحلیل قانون مشترک پیروی می کند که نشان می دهد چگونه چارچوب های قانونی در انگلستان و ولز می توانند ارزهای دیجیتال، توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و سایر دارایی های دیجیتال را در خود جای دهند. سایر نکات مهم

مهمترین توصیه ها ایجاد یک دسته جدید و متمایز از دارایی شخصی برای دارایی های دیجیتال است. کمیسیون عمداً مرزهای مشخصی را برای مقوله‌های پیشنهادی حذف کرد و بر این باور خود تأکید کرد که قوانین عمومی بریتانیا باید برای تعیین اینکه کدام دارایی‌های دیجیتال در این سبد قرار می‌گیرند استفاده شود.

در این اطلاعیه که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، آمده است که دسته بندی جدید دارایی های شخصی به یک “رویکرد ظریف” در شناسایی دارایی های دیجیتال، از ارزهای دیجیتال گرفته تا کالاهای دیجیتالی، از جمله اعتبارات کربن و سهمیه های صادراتی اجازه می دهد.

کمیسیون حقوقی همچنین دارای یک هیئت ویژه صنعت متشکل از کارشناسان فنی، دست اندرکاران حقوقی، دانشگاهیان و قضات است تا به دادگاه ها “مشاوره غیرالزام آور” در مورد موضوعات مختلف حقوقی و ملاحظات مرتبط با این حوزه ارائه دهند. پیشنهاد تشکیل کمیته ای از

مرتبط: لایحه کریپتو بریتانیا به مرحله نهایی می رسد، در مسیر عبور

ایجاد یک “چارچوب قانونی متناسب” نیز بخشی از توصیه هایی است که با هدف تسهیل عملیات و اجرای ترتیبات وثیقه انجام می شود.

توصیه نهایی خواستار تغییرات قانونی برای روشن شدن اینکه آیا دارایی های دیجیتال خاصی مشمول مقررات ترتیبات وثیقه مالی بریتانیا در سال 2003 هستند یا خیر، می باشد.

به درخواست وزارت دادگستری، در اکتبر 2022، کمیسیون قضایی بررسی مسائل حقوقی بین‌المللی مربوط به بخش ارزهای دیجیتال را آغاز کرد.

وزارت خزانه داری و وزارت کشور بریتانیا از آن زمان برنامه هایی را برای تنظیم “قوی” بخش ارزهای دیجیتال در مارس 2023 برای جلوگیری از استفاده مجرمانه از ارزهای دیجیتال اعلام کرده اند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا