🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش جدید Huobi نشان می‌دهد که ارزهای دیجیتال «بالغ‌ترین» در این دو کشور هستند.

بر اساس یک گزارش جدید، ایالات متحده و ویتنام بالاترین امتیاز را در سال ۲۰۲۲ “سررسید ارزهای دیجیتال” به دست آوردند.

بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال تنها توسط ۱۳.۷ درصد از آمریکایی ها استفاده می شود، با این حال حجم مبادلات بیشتری نسبت به دیگران ایجاد می کند.

آخرین داده‌های گردآوری‌شده توسط صرافی Huobi تأیید می‌کند که ایالات متحده «بالغ‌ترین» بازار کریپتو در سال ۲۰۲۲ خواهد بود.

ارزهای دیجیتال پیشرو در ایالات متحده و ویتنام

اگرچه قیمت بیت کوین و آلتکوین در سال جاری به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، اما علاقه در سراسر جهان همچنان “بسیار فعال” است، که ممکن است رهبران را شگفت زده کند.

Huobi Research، وابسته به Huobi Global، در آخرین گزارش سالانه خود فاش کرد که ایالات متحده ۹.۲٪ از حجم معاملات تبادل متمرکز جهانی (CEX) را به خود اختصاص داده است. برای DeFi، این رقم حتی بالاتر از ۳۱.۸٪ از حجم معاملات جهانی است.

در عین حال، درصد جمعیتی که از رمزنگاری استفاده می کنند به اندازه برخی حوزه های قضایی دیگر بالا نیست. این گزارش نشان می دهد که ۱۳.۷ درصد از آمریکایی ها از ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کنند، در حالی که ویتنام دارای ۲۰.۳ درصد است، بالاترین درصد در بین کشورهای مورد بررسی.

نمودار توسعه بازار رمزنگاری (اسکرین شات).منبع: Huobi

با این حال، به طور کلی، ایالات متحده بالاترین امتیاز نرمال شده را برای «سررسید بازار ارزهای دیجیتال» به دست آورد که بسیار جلوتر از هر یک از رقبای خود است. رتبه دوم این لیست با ویتنام با امتیاز ۳۵ در مقابل ۹۱.۹ ایالات متحده است.

با این وجود، Huobi ویتنام را به عنوان کشوری با “بالاترین نرخ پذیرش ارزهای دیجیتال” توصیف می کند و صحنه های معاملات ارزهای دیجیتال در کره جنوبی و ژاپن را “بسیار فعال” می خواند.

ژاپن و کره جنوبی ترافیک قابل توجهی را برای مبادلات به ارمغان آورده اند، به ویژه، کره جنوبی با ۷.۴ درصد در رتبه دوم و ژاپن با ۳.۸۵ درصد در رتبه ششم قرار گرفته اند.

در سوی دیگر، کشورهایی که کمترین امتیاز بلوغ را دارند، چین، سنگاپور و کره جنوبی به ترتیب با ۵.۹، ۹.۴ و ۱۴.۵ هستند.

امتیاز بلوغ کریپتو بر اساس کشور (عکس از صفحه نمایش).منبع: Huobi

سنگاپور با توجه به مقررات رو به رشد و سرعت پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان یک فناوری، در موقعیت خود برجسته است.

Huobi نوشت: «سنگاپور به یک مقصد برتر برای استارت‌آپ‌های فناوری تبدیل شده است و بسیاری از نوآوران و تک‌شاخ‌ها را به خود جذب می‌کند.

سنگاپور به شدت در برابر صنعت ارزهای رمزپایه مدارا و باز است. مقررات وجود دارد، اما هنوز فضای زیادی برای نوآوری وجود دارد.

با این وجود، گزارش مشخص می‌کند که تنها ۴.۹ درصد از جمعیت سنگاپور ارزهای رمزنگاری شده را معامله می‌کنند، با شاخص جمعیت اینترنتی تنها ۲/۱۰۰ و سهم ۰.۸ درصدی از حجم CEX جهانی. من اینجا هستم.

مقررات “مناسب” از FTX Black Swan جلوگیری می کند

در همین حال، این گزارش اذعان می کند که چشم انداز نظارتی برای ارزهای دیجیتال پس از رسوایی FTX ضعیف است.

مطالب مرتبط: آیا Grayscale FTX بعدی خواهد بود؟

با این حال، FTX بزرگترین فاجعه برای ارزهای دیجیتال در سال جاری نخواهد بود، زیرا ورشکستگی Terra LUNA و Three Arrows Capital (3AC) قریب الوقوع است.

او گفت: «ورشکستگی FTX سومین رویداد تأثیرگذار در سال ۲۰۲۲ پس از فروپاشی Terra و ۳AC است.

“مسائل اصلی در پرونده FTX سوء استفاده از وجوه، تراکنش های شرکت های وابسته با Alameda Research و غیره بود. با این حال، FTX در صورت اجرای صحیح مقررات ارزهای دیجیتال در هر کشور، حادثه ای نخواهد داشت.”

کوین تلگراف به گزارش گسترده در مورد آخرین رویدادهای پیرامون FTX و تاثیر آن بر بازار ارزهای دیجیتال ادامه می دهد.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا