اخبار ارز دیجیتال

میلیاردر فناوری Chamath Palihapitiya: «کریپتوکارنسی در آمریکا مرده است».


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Parihapitiya اذعان کرد که بخش کریپتو نسبت به سایر بخش‌های استارتاپی که ممکن است توجه SEC را به خود جلب کرده باشد، «مرزهای بیشتری را تحت فشار قرار داده است».

به گفته Chamas Palihapitiya، سرمایه گذار میلیاردر و گاو نر بیت کوین (BTC)، تنظیم کننده های ایالات متحده بخش ارزهای دیجیتال را نابود کرده اند.

او در قسمت ۲۲ آوریل از پادکست All-In جسورانه ادعا کرد: “کریپتو در آمریکا مرده است.”

نظرات Palihapitiya در پاسخ به اخباری است که مبنی بر اینکه صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase در حال حاضر در حال بررسی انتقال به خارج از کشور است. او به گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اشاره کرد.

کریپتو در آمریکا مرده است. بنابراین جنسلر حتی ارزهای دیجیتال را مسئول بحران بانکی دانست، بنابراین مقامات ایالات متحده قاطعانه اسلحه خود را به سمت ارزهای دیجیتال نشانه رفته اند.

Parihapitiya گفت که ایالات متحده احتمالاً ارزهای رمزپایه را تهدیدی برای “تاسیس” خود می بیند، اما سرمایه گذاران فناوری معتقدند این بخش دارای اشکالاتی است:

“برای انصاف در قبال قانونگذاران، [the crypto sector] بیش از هر بخش دیگری از اقتصاد استارتاپی مرزها را جابجا کرد. ”

او تحلیل خود را با این نتیجه گیری به پایان رساند که بازیگران خوب اکنون برای کارهای بد انجام شده توسط FTX و سایرین که بر شهرت این صنعت تأثیر گذاشته اند، «پرداخت» می دهند.

وی افزود: «این صورتحساب برای آنها سررسید است.

دیوید ساکس، یکی از مجریان برنامه، گفت که ایالات متحده ممکن است سعی کند رمزارزها را از بین ببرد زیرا می تواند سلطه دلار آمریکا را از بین ببرد.

من فکر می‌کنم که احتمالاً تصادفی نیست که ما همه این نگرانی‌ها را در مورد دلارزدایی همزمان با سرکوب ارزهای دیجیتال می‌بینیم.»

اما ساکس پیشنهاد کرد که تأثیر کلی آن منفی خواهد بود و او معتقد است که وادار کردن شرکت‌های ارزهای دیجیتال به خارج از کشور «برای نوآوری آمریکا بد» است.

مربوط: ولز، مدیر عامل Coinbase اطلاعیه: SEC مانند یک داور فوتبال در بازی Pickleball است

مفسران دیگر موضوع مورد بحث را “عملیات Choke Point 2.0” توصیف کرده اند. ظاهراً این تلاشی هماهنگ از سوی تنظیم‌کننده‌ها برای منصرف کردن بانک‌ها از نگهداری ارزهای دیجیتال یا ارائه خدمات به شرکت‌های ارزهای دیجیتال است.

Parihapitiya گفت که پلتفرم تجارت دارایی دیجیتال Coinbase “با قوانین بازی کرد، در صف ایستاد” و “سعی کرد کار درست را انجام دهد”، اما اکنون به دلیل عدم شفافیت نظارتی ورشکسته شده است. ایده نزدیک‌تر نشدن من را گیج کرد. FTX.

ساکس پاسخ داد که سام بنکمن-فرید، رئیس سابق FTX “مهارت اجرای سیستم را دارد.”

در ماه مارس، SEC یک اطلاعیه Wells به Coinbase صادر کرد. این معمولاً نشان می‌دهد که تنظیم‌کننده‌ها قصد دارند برای نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار ایالات متحده اقدام قانونی علیه شرکت انجام دهند.

برایان آرمسترانگ، مدیر اجرایی Coinbase گفت که در صورت طرح شکایت، آماده انجام این کار است.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهور

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا