اخبار ارز دیجیتال

کریپتوکارنسی‌ها دارایی‌های موجود برای سرمایه‌گذاران نهادی بزرگ هستند – JP Morgan Executive

نوسانات طبقه دارایی همچنان یک چالش برای مدیران دارایی است.

جارد گراس، رئیس استراتژی پرتفوی نهادی در JP Morgan Asset Management، به بلومبرگ گفت که سرمایه گذاران نهادی بزرگ مجازی می مانند زیرا نوسانات طبقه دارایی چالشی برای مدیران دارایی است. او گفت که از بازار ارز دور می ماند.

گراس خاطرنشان کرد: “به عنوان یک طبقه دارایی، ارزهای دیجیتال برای اکثر سرمایه گذاران بزرگ نهادی تقریبا وجود ندارند.”

گراس معتقد است که اکثر سرمایه گذاران نهادی اکنون “آه از آسودگی می کشند که به آن بازار نپریده اند” و او فکر می کند که بعید است این اتفاق به این زودی رخ دهد.

گراس گفت: بازار نزولی همچنین به این ایده پایان داده است که بیت کوین (BTC) نوعی طلای دیجیتال است و می تواند به عنوان یک محافظ تورم عمل کند، و اشاره کرد که “مشخص است” که اینطور نیست.

مرتبط: آشفتگی FTX بررسی صنعت بسیار مورد نیاز را برای سرمایه گذاران نهادی فراهم می کند

سالی بود که بازار کریپتو با کاهش چشمگیر مواجه شد. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین تا پایان دسامبر از ۴۷۷۰۰ دلار در ژانویه به زیر ۱۷۰۰۰ دلار رسید، در حالی که اتر (ETH) از ۳۷۰۰ دلار به ۱۲۰۰ دلار در مدت مشابه کاهش یافت. بر اساس CoinMarketCap، ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۲ تریلیون دلار به نزدیک به ۸۱۰ میلیارد دلار کاهش یافت.

ارزهای دیجیتال ممکن است هنوز از سبد سرمایه گذاران نهادی خارج شوند، اما موسسات مالی بزرگ به طور فزاینده ای از آن استقبال می کنند و اعلام کردند که از اتر و بیت کوین برای سرمایه گذاران نهادی منتخب محافظت می کند. علاوه بر این، بانک سوسیته جنرال فرانسه به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال تاییدیه نظارتی دریافت کرده است.

به گفته رابین وینس، مدیرعامل BNY Mellon، کوین تلگراف گفته است که “تقاضای مشتری” “نقطه اوج” در پس راه اندازی یک سرویس ارز دیجیتال برای سرمایه گذاران نهادی است.

بر اساس گزارش اخیر JPMorgan Chase، حدود ۴۳ میلیون آمریکایی یا ۱۳ درصد از جمعیت، حداقل یک بار در زندگی خود صاحب ارزهای دیجیتال هستند. این رقم از حدود ۳ درصد قبل از سال ۲۰۲۰ به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا