🚨 اخبار ارز دیجیتال

خروجی محصولات سرمایه گذاری دارایی های رمزنگاری به مدت ۹ هفته متوالی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در همین حال، سقوط قیمت آلتکوین باعث ورود به XRP، Cardano و Polygon شده است.

شرکت سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال اروپایی CoinShares “گزارش جریان صندوق دارایی دیجیتال” خود را در ۱۹ ژوئن منتشر کرد که نشان می‌دهد هفته گذشته مجموع خروجی ۵.۱ میلیون دلاری از محصولات سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد. این جریان برای ۹ هفته متوالی ادامه یافت و مجموع خروجی را به ۴۲۳ میلیون دلار رساند.

جریان هفتگی دارایی کریپتو منبع: CoinShares

علیرغم این روند نزولی، این گزارش می‌گوید در آخر هفته با انتشار اخباری مبنی بر درخواست بلک راک، یکی از بزرگترین مدیران دارایی جهان، برای یک محصول مبادله بیت کوین (BTC) اقدام کرده است، بارقه‌ای از امید وجود داشت. (ETP) ایالات متحده این توسعه منجر به هجوم کمی شده است. با این حال، به اندازه کافی قابل توجه نبود تا ریزش قبلی مشاهده شده در آن هفته را جبران کند. نتیجه یک جریان مداوم از نشت بود.

با نگاهی به تجزیه منطقه ای، ایالات متحده و آلمان به ترتیب ورودی کمتری به میزان ۳.۷ و ۲.۴ میلیون دلار داشتند. ایالات متحده با جمع آوری ۱۴۷ میلیون دلار در مجموع ورودی سال تا به امروز پیشتاز بود، در حالی که کانادا با خروج ۲۷۷ میلیون دلاری دست و پنجه نرم کرد. جیمز باترفیل، نویسنده گزارش CoinShares گفت: “علیرغم بهبود وضعیت نظارتی در هنگ کنگ، از ابتدای سال هیچ جریان قابل اندازه گیری به ETP ها وجود نداشته است، با کل دارایی های تحت مدیریت (AuM) هنوز ۳۹۰۰ دلار است. ” او اضافه کرد.

به گفته CoinShares، سقوط قیمت آلتکوین در هفته گذشته سرمایه گذاران را بر آن داشت تا موقعیت خود را افزایش دهند. در نتیجه مجموعاً ۲.۴ میلیون دلار ورودی مشاهده شد. ارزهای رمزنگاری شده قابل توجهی مانند XRP (XRP)، Cardano (ADA) و Polygon (MATIC) با دریافت مبالغ ۱ میلیون دلاری، ۶۰۰۰۰۰ دلار و ۲۰۰۰۰۰ دلار در کانون توجه این جریان‌ها بودند.

در همین حال، اتر (ETH)، با مجموع ۵ میلیون دلار، بیشترین خروجی هفته را داشت. علاوه بر این، Tron (TRX) و Avalanche (AVAX) هر کدام ۴۰۰۰۰۰ دلار خروجی داشتند. به طور مشابه، CoinShares خاطرنشان کرد که “سهام بلاک چین بیشترین خروجی را از زمان FTX داشته است که مجموعاً ۱۲.۳ میلیون دلار است.”

مطالب مرتبط: BlackRock ETF بایگانی شده در مقیاس خاکستری، اعتماد بیت کوین به اوج خود در سال ۲۰۲۳ نزدیک می شود زیرا خریداران تقویت می شوند

در ۱۵ ژوئن، بلک راک برای اولین صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در ایالات متحده ثبت نام کرد. در صورت تایید، ETF به سرمایه گذاران روشی تنظیم شده و قابل دسترس برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین ارائه می دهد. شرکت Coinbase Custody Trust به عنوان متولی ذخایر بیت کوین صندوق عمل خواهد کرد، در حالی که بانک نیویورک ملون دارایی های فیات را مدیریت خواهد کرد. قیمت بیت کوین ETF هر ۱۵ ثانیه بر اساس شاخص CF به روز می شود. تأیید برنامه BlackRock می‌تواند تأثیری اساسی بر پذیرش و پذیرش گسترده محصولات سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال در ایالات متحده داشته باشد.

مجله: شغل گری جنسلر در خطر، اولین نقطه ETF بیت کوین بلک راک، اخبار بیشتر: Hodler’s Digest، ۱۱-۱۷ ژوئن

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا