اخبار ارز دیجیتال

شرکت سرمایه گذاری کریپتو Q9 تاییدیه موقت فعالیت در دبی را دریافت کرد

این شرکت مستقر در هنگ کنگ به شرکت‌هایی مانند Binance، Crypto.com، OKX و FTS می‌پیوندد که در امارات نیز دفاتری دارند.

پلتفرم سرمایه‌گذاری دیجیتال Q9 Capital مستقر در هنگ کنگ، تأییدیه موقت دارایی‌های رمزنگاری شده را از سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی دبی (VARA) دریافت کرده است. این شرکت گسترش خود را در امارات متحده عربی اعلام کرده است و همچنین برای مجوز کامل فعالیت اقدام کرده است.

طبق بیانیه مطبوعاتی مورخ ۲۷ اکتبر، Q9 یک مرکز منطقه ای در دبی راه اندازی خواهد کرد و پس از دریافت مجوز عملیاتی کامل، خدمات رسانی به سرمایه گذاران واجد شرایط و ارائه دهندگان خدمات مالی را آغاز خواهد کرد.

تاییدیه موقت VARA به پلتفرم ارزهای دیجیتال این امکان قانونی را می دهد که دفاتر خود را باز کند و خدمات تبادل دارایی دیجیتال را به سرمایه گذاران و شرکت های مالی واجد شرایط ارائه دهد. Q9 اکنون دفاتری در هنگ کنگ، لندن و لیماسول نیز دارد.

شریک Q9 جیمز کوین نشان داده است که شرکت او مایل به رعایت تمام الزامات نظارتی است.

ما مشتاقانه منتظر پیوستن به چارچوب انطباق قوی مقامات، ادامه ایجاد مشارکت و گسترش حضور خود در دبی برای ارائه خدمات اضافی و محصولات پیشرفته برای منطقه هستیم. ”

از زمانی که نخست‌وزیر و حاکم امارات متحده عربی، شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، تأسیس یک تنظیم‌کننده رمزارز و قوانین همراه آن را در ماه مارس اعلام کرد، VARA در Crypto.com، OKX سرمایه‌گذاری کرده و به شرکت تابعه FTX مجوز ارائه داده است. رمزنگاری خدمات مرتبط در دبی در ماه ژوئیه، Al Maktoum همچنین استراتژی Metaverse خود را راه اندازی کرد که هدف آن ایجاد بیش از ۴۰۰۰۰ شغل مجازی تا سال ۲۰۳۰ در دبی است.

مربوط: دبی مقررات بازاریابی کریپتو را برای محافظت بهتر از سرمایه گذاران صادر می کند

در ماه سپتامبر، بایننس گام بعدی را برداشت و مجوز حداقل محصول ماندگار را به دست آورد. از زمان دریافت مجوز موقت از VARA در ماه مارس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان حدود شش ماه طول کشید تا مجوز دریافت کند.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا