اخبار ارز دیجیتال

شرکت سرمایه گذاری کریپتو CoinShare معاملات خود را در نزدک استکهلم آغاز کرد

سهام CoinShares قبلاً در Nasdaq First North Growth Market، بورس اوراق بهادار جایگزین برای مشاغل کوچک، فهرست شده بود.

CoinShares، یک شرکت سرمایه‌گذاری پیشرو در ارزهای دیجیتال، تجارت در نزدک استکهلم، بورس اوراق بهادار پیشرو در کشورهای شمال اروپا را آغاز کرده است.

CoinShares به طور رسمی اولین روز معاملات خود را در بازار اصلی نزدک استکهلم در ۱۹ دسامبر اعلام کرد و سهام CoinShares تحت عنوان CS معامله می شود.

آخرین راه‌اندازی معاملات نشان‌دهنده تغییر در مکان عرضه سهام CoinShares است. پیش از این، سهام CS در بازار Nasdaq First North Growth، یک بورس جایگزین برای مشاغل کوچک و متوسط ​​در اروپا معامله می شد. CoinShares اولین بار در تاریخ منتشر شد فهرست کردن در مارس ۲۰۲۱ در بازار رشد اول نزدک شمال فهرست شده است.

طبق آخرین اطلاعیه، هیچ عرضه یا انتشار سهام جدیدی مربوط به سهام کوین‌شرز پذیرفته شده برای معامله در نزدک استکهلم وجود نخواهد داشت.

این شرکت گفت: «سهامداران CoinShares ملزم به انجام هیچ اقدامی در رابطه با تغییر مکان فهرست نیستند.

به گفته ژان ماری موگنتی، مدیر عامل CoinShares، هدف از تغییر در محل معاملات تاکید بر تعهد شرکت برای توسعه آن به یک “گروه تجاری و سرمایه گذاری دارایی دیجیتال پیشرو با خدمات کامل است.” او گفت:

ما معتقدیم که تغییر در مکان فهرست به ما این امکان را می دهد که از افزایش آگاهی و قرار گرفتن در معرض سرمایه گذاران بهره مند شویم و در عین حال از جاه طلبی ما برای رشد سهم بازارمان حمایت کنیم.

آدام کوستیال، رئیس فهرست‌های اروپایی نزدک، نسبت به «افزایش فرصت‌ها» برای ارتقاء فهرست اعتماد کرد. کوستیال افزود: “ما انتظار رشد و توسعه بیشتر این شرکت را داریم که به کمک افزایش شناخت سرمایه گذاران و قرار گرفتن در معرض بین المللی در جامعه مالی ارز دیجیتال کمک می کند.”

عرضه اولیه CoinShares در مارس ۲۰۲۱ با قیمت ثابت ۴۴.۹ کرون سوئد (SEK) یا ۵.۳ دلار برای هر سهم انجام شد. طبق داده‌های TradingView، سهام CS در آوریل ۲۰۲۱ به رکورد ۱۱۵ کرون (۱۱ دلار) رسید و از آن زمان به‌طور پیوسته در حال کاهش بوده است.

مربوط: نزدک به شرکت استخراج بیت کوین Bitfarms درباره کمبود قیمت سهام هشدار داد

در زمان نگارش این مقاله، سهام CS با ۲۱ کرون (۲ دلار) معامله می شود که از زمان افتتاح در نزدک استکهلم حدود ۲ درصد کاهش یافته است.

نمودار سهام سکه.منبع: Trading View

تغییر محل معاملات کوین‌شرز در بحبوحه بحران جاری بازار ارزهای دیجیتال ناشی از شکست صرافی رمزارز FTX رخ می‌دهد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، CoinShares به دلیل قرار گرفتن در معرض محدود آن در صرافی های FTX به طور قابل توجهی تحت تأثیر سرایت FTX قرار نگرفته است. CoinShares گفت که قرار گرفتن در معرض کلی آن در برابر FTX به ۳۱.۵ میلیون دلار رسیده است و تضمین می کند که وضعیت مالی شرکت قوی باقی بماند.نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا