اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل صرافی: ارزهای دیجیتال باید طی ۵ تا ۱۰ سال بخشی از TradFi باشند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

الیور لینچ، مدیرعامل Bittrex Global معتقد است که در پنج تا ۱۰ سال آینده هیچ کنفرانسی برای ارزهای دیجیتال برگزار نخواهد شد زیرا ارزهای دیجیتال تنها بخشی از امور مالی سنتی خواهند شد.

مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Bittrex Global پیشنهاد می‌کند که ارزهای دیجیتال باید خود را به‌عنوان یک جزء «کاملاً جدید» از امور مالی سنتی تثبیت کنند، نه اینکه سعی کنند آن را در ابزارهای مالی موجود فشرده کنند.

بخش ایالات متحده این شرکت اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ و بازگرداندن وجوه مشتری برای بازگرداندن فعالیت های خود در ایالات متحده پرونده تشکیل دهد. این سازمان افزود که عملیات جهانی تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

الیور لینچ، مدیرعامل Bittrex Global در ۱۸ می در بیت‌کوین میامی در صحبت با کوین‌تلگراف گفت که تنظیم‌کننده‌ها در مکان‌های مختلف، از جمله ایالات متحده، در تلاش برای درک ماهیت ارزهای دیجیتال، از امور مالی سنتی دور می‌شوند. لنز

اما او استدلال کرد که تلاش برای تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال از طریق “منشور مالی سنتی” بی اثر خواهد بود.

در عوض، ارزهای دیجیتال باید «چیزی جدید» باشند. […] وی با بیان اینکه در عین «چیز» بودن در عرصه مالی سنتی، از همان اصول اولیه سایر ابزارهای مالی سنتی پیروی می کند، افزود:

“اوراق بهادار، مشتقات و ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد. این فقط جزء دیگری است، درست است؟”

از سوی دیگر، لینچ تاکید کرد که “قوی ترین رژیم های نظارتی” در حال حاضر کشورهایی هستند که در واقع روی “شرایط منطقه کریپتو به کریپتو” کار می کنند.

لینچ گفت که در یک دنیای ایده آل، «پنج تا ده سال آینده»، ارزهای دیجیتال به طور یکپارچه در امور مالی سنتی ادغام می شوند و چیزی شبیه «بیت کوین میامی نباید وجود داشته باشد» اتفاق می افتد.

مربوط: جایی که ارزهای دیجیتال می توانند رشد کنند: مقررات دارایی دیجیتال در سراسر جهان

بخش ایالات متحده صرافی ارزهای دیجیتال در تاریخ ۱ آوریل اعلام کرد که فعالیت خود را در ۳۰ آوریل متوقف می کند و دلیل آن قوانین سختگیرانه و محیط اقتصادی در ایالات متحده است.

ریچی لای، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، گفت که با تکامل اکوسیستم ارزهای دیجیتال، الزامات نظارتی بیشتر و بیشتر «نامشخص» و «بدون بحث و ورودی مناسب» اجرا می‌شوند، که منجر به یک محیط رقابتی نابرابر می‌شود.

او گفت که این محیط از نظر مالی ادامه فعالیت Bittrex در ایالات متحده را غیرممکن کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا