🚨 اخبار ارز دیجیتال

اینفلوئنسرهای کریپتو که در شکایت FTX از طریق توییت ارائه شده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک شرکت حقوقی که از شکایت سرمایه گذار FTX حمایت می کند، یک تأثیرگذار ارز دیجیتال را در توییتی برای کمک به این دعوی برچسب گذاری کرده است.

این یوتیوبر ارز رمزنگاری شده پس از اینکه دادگاه ایالات متحده این شکایت را پذیرفت، از طریق توییتی مورد شکایت قرار گرفت زیرا وکیل او ادعا کرد که نمی تواند در غیر این صورت به او خدمت کند.

حکم ۲ ماه مه از یک قاضی دادگاه منطقه فلوریدا به شرکت حقوقی Moskowitz اجازه داد تا اخطارهای قانونی را به تام نش یوتیوبر رمزگذاری شده از طریق توییت ارسال کند.

نش، که گمان می‌رود در جورجیا زندگی می‌کند، یکی از ۱۰ متهمی است که در یک شکایت دسته‌جمعی علیه اینفلوئنسرهایی که ظاهراً بدون افشای غرامت، صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX را تبلیغ کرده‌اند، نام برده می‌شود. مورد آخر.

در ۲ می، این شرکت اطلاعیه‌ای را به نش ارسال کرد که در آن به مدیریت توییتر او در این پست اشاره کرد و بدین ترتیب به او اخطار حقوقی داد.

این پرونده حاوی دستورالعمل هایی در مورد نحوه استفاده از توییتر برای ارائه خدمات به نش بود.

URL اعلامیه حقوقی باید از طریق حساب رسمی توییتر شرکت حقوقی به اشتراک گذاشته می شد و به حساب توییتر تام نش برچسب گذاری می شد.

Moskowitz همچنین مجبور شد URL را به یک آدرس ایمیل در دسترس عموم ایمیل کند.

پرونده اشاره می کند که استفاده مکرر نش از اینترنت نشان می دهد که این یک راه قابل اعتماد برای دسترسی به او است. آن گفت:

نش یک تجارت مبتنی بر اینترنت دارد و از وسایل الکترونیکی مانند توییتر به عنوان یک وسیله ارتباطی قابل اعتماد استفاده می کند. [a] آدرس ایمیل شخصی “

بر اساس پرونده، زمانی که وکلای دادگستری قبلاً در ایمیلی که نش به صورت عمومی ارسال کرده بود، به نش ایمیل زدند. این بدان معناست که نش شکایتی دریافت کرده و “آدرس ایمیل او معتبر و کار می کند.”

حکم فدرال به دادگاه‌های منطقه اجازه می‌دهد تا «دستور اجرای روش‌های خدمات جایگزین برای متهمان خارجی را بدهند» اگر نقض توافق‌های بین‌المللی نباشد و احتمالاً به طور مؤثر به متهمان اطلاع دهد. من اینجا هستم.

وی در ادامه توضیح داد که گرجستان و ایالات متحده طرف های کنوانسیون لاهه هستند که روش استاندارد شده ای را برای ارائه اسناد حقوقی در بین امضاکنندگان کنوانسیون لاهه ارائه می کند.

مربوط: شکست اینفلوئنسرهای کریپتو یک گام برای کمک به بهبود بازار است

۹ متهم دیگر متشکل از هفت کاربر یوتیوب از جمله گراهام استفان، برایان جونگ و بن آرمسترانگ، معروف به “BitBoy Crypto” هستند. Creators Agency LLC، شرکت مدیریت استعداد که FTX را ترویج می کند، و بنیانگذار Erica Kulberg نیز نام آن را بر عهده دارد.

آرمسترانگ در ۲۰ آوریل برای رسیدگی به اتهامات مربوط به “آزار و اذیت وکلای شاکیان” در دادگاه غایب بود.

آرمسترانگ به جای شرکت در جلسه دادگاه، با انتشار عکسی از خود در ساحلی در باهاما در توییتر، دستور را آشکارا به تمسخر گرفت.

کوین تلگراف بلافاصله به درخواست نش برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: تیفانی فانگ درجه سانتیگراد، FTX و New York Post: Hall of Flame را مشتعل می کندنویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا