اخبار ارز دیجیتال

صنعت کریپتو «قاضی، هیئت منصفه و جلاد» FTX بود: پومپلیانو

یک سرمایه گذار ارز دیجیتال و گاو بیت کوین گفت که در ارزهای دیجیتال، نیروهای بازار تمایل دارند تا افراد بد را به همان سرعتی که کسب و کارهای بد را از بین ببرند.

آنتونی پمپلیانو، پادکستر و سرمایه گذار پرکار ارزهای دیجیتال، علیرغم رفتار ناامیدکننده مدیر عامل سابق FTX، سام بانکمن-فرید، ایمان خود را به مردم یا صنعت کریپتو از دست نداده است.

Bankman-Fried که زمانی به طور گسترده به عنوان “شوالیه سفید” ارزهای دیجیتال شناخته می شد، اکنون به یک مجازی تبدیل شده است.

با حضور در اجلاس بلاک چین در تگزاس در 17 نوامبر، از پومپلیانو در مورد چگونگی اطمینان از ارائه کیفیت در تالار قدرت پرسیده شد و پاسخ داد که نیروهای بازار به همان سرعتی که تجارت بد افراد بد را از بین خواهند برد.

شاید کمی غیر منطقی باشد، اما بازار آزاد یک داور جهنمی است. […] CZ کسی است که از نیروهای بازار برای تصاحب شرکت استفاده کرد. [FTX] پایین،” او گفت.

“در پایان روز، قضات، هیئت منصفه و اعدامیان بازار آزاد بودند، خود صنعت.”

پمپلیانو ادامه داد: «آدم‌های خوب زنده می‌مانند و آدم‌های بد در نهایت شسته می‌شوند».

پمپلیانو در 15 نوامبر در CNBC گفت: نمی دانم چه خبر است

پومپلیانو اضافه کرد که از طریق پلتفرم FTX درآمد کسب می کند و روابط تبلیغاتی با صرافی های ارز دیجیتال دارد.

مربوط: به گفته مدیر عامل مورگان کریک کپیتال، ارزهای دیجیتال ثروت بیشتری نسبت به اینترنت ایجاد خواهند کرد.

پومپلیانو، یک مدافع مشتاق بیت کوین، دارایی دیجیتال مورگان کریک مستقر در کارولینای شمالی را در سال 2018 با مارک یوسکو تأسیس کرد. او همچنین یک وب سایت برای Pump Crypto Jobs راه اندازی می کند. او با بیان اینکه خالق نام مستعار بیت کوین ساتوشی ناکاموتو مستحق دریافت جایزه صلح نوبل است، از گنجاندن ارزهای رمزنگاری شده در صندوق های بازنشستگی حمایت کرد و مصرف انرژی استخراج ارزهای دیجیتال را “بخش مهمی از جهان” کرد. ” او رد کرد.

طبق گزارش‌ها، Morgan Creek Digital Assets قبل از اینکه FTX در ماه جولای 680 میلیون دلار در BlockFi سرمایه‌گذاری کند، جایگزین‌های BlockFi را جمع‌آوری می‌کرد.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا