اخبار ارز دیجیتال

اندونزی در ماه جولای مبادلات رمزنگاری را راه اندازی می کند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته رگولاتورهای محلی، هنگامی که صرافی دولتی ارزهای دیجیتال اندونزی باز شود، تنها پلتفرمی خواهد بود که امکان تجارت ارزهای دیجیتال را فراهم می کند.

دولت اندونزی در حال پیشبرد برنامه‌های خود برای راه‌اندازی یک صرافی ملی ارزهای دیجیتال است که انتظار می‌رود این پلتفرم در هفته‌های آینده راه‌اندازی شود.

خبرگزاری محلی Tempo در 14 ژوئیه گزارش داد که سازمان تنظیم مقررات معاملات آتی کالا در اندونزی (CoFTRA) که با نام Bapebuti نیز شناخته می شود، قصد دارد در جولای 2023 یک صرافی ارز دیجیتال در سراسر کشور راه اندازی کند.

دیدید نوردیاتوموکو، رئیس Bapebuti، گفته است که تمام معاملات ارزهای دیجیتال تنها با استفاده از صرافی ملی آتی مجاز خواهند بود.

این فرد گفت: «دیروز در مورد قوانین بورس به توافق رسیدیم. دیدید همچنین خاطرنشان کرد که تجارت در بورس از طریق یک برنامه یکپارچه ارائه خواهد شد که CoFTRA قبلاً آن را آزمایش کرده است.

به گزارش خبرگزاری دیدیدو گفت: دیروز تست یکپارچه سازی سیستم را بین معامله گران، صرافی ها، تسویه حساب ها و حساب های سپرده انجام دادیم.

این مقام همچنین گزارش داد که Bapebuti قصد دارد فروش ارزهای دیجیتال خود را به معاملات داخلی محدود کند، اما قصد دارد آنها را در راستای توسعه بازارهای بین‌المللی نگه دارد. این گزارش خاطرنشان می کند که اگر باپبوتی تأییدیه خود را دریافت کند، این موارد شامل قیمت ارزهای دیجیتال نیز می شود.

باپبوتی همچنین ذوالکیفری حسن وزیر تجارت را از این توسعه مطلع کرد. دیدیدو گفت، در صورت عدم وجود دستورالعمل های دیگر، باپبوتی مجوز را امضا می کند و به معامله گران دارای مجوز یک ماه فرصت داده می شود تا به بورس بپیوندند.

مربوط: گردشگران از ممنوعیت پرداخت ارزهای دیجیتال در بالی ناامید شدند

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، وزارت بازرگانی اندونزی قصد داشت در ژوئن 2023 یک صرافی ملی ارز دیجیتال راه اندازی کند. هدف قبلی دسامبر 2022 بود، اما پروژه به تعویق افتاد.

این تلاش در سال 2021 آغاز شد، زمانی که صاحبان شرکت دولتی مخابرات اندونزی سرمایه گذاری مشترک با Binance را برای راه اندازی یک صرافی ارز دیجیتال اعلام کردند. در اواخر سال 2022، بایننس سهام خود را در معامله گر ارزهای دیجیتال اندونزی Tokocrypt افزایش داد.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا