🚨 اخبار ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳ – آیا گاوها شانسی دارند؟ گفتگوی بازار را در کوین تلگراف تماشا کنید

به ما بپیوندید تا در مورد آنچه برای ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳ اتفاق می‌افتد صحبت کنیم. این برنامه توسط ری سالموند، رئیس بازار Cointelegraph و مهمان ویژه Mohit Sorout میزبانی خواهد شد.

در قسمت این هفته Market Talk، کوین تلگراف از Mohit Sorout، یکی از بنیانگذاران Bitazu Capital، یک پلتفرم تجارت الگوریتمی اختصاصی و مدیریت سرمایه استقبال می کند.

برای شروع این هفته، می‌توانید کمی درباره Sorout، پیشینه‌ای در امور مالی و تجارت، یاد بگیرید. ما همچنین به مجموعه مهارت، سبک تجارت و رویکرد منحصر به فرد او به بازار ارزهای دیجیتال می پردازیم. دیدگاه او را در مورد احساسات فعلی بازار بیت کوین (BTC) و روند قیمت بشنوید. آیا بیت کوین در نهایت به یک روند صعودی خواهد رفت؟

نوسانات به طور کلی پایین بود زیرا همه چیز بسیار خسته کننده بود، اما هر دو اتر (ETH) و BTC نوسانات پایینی را گزارش می کنند. این به چه معنی است؟ آیا این یک علامت مثبت است؟، یا یک علامت منفی؟ در مورد آلت کوین ها چطور؟ دو ارز دیجیتال اصلی، بنابراین معامله گران باید به آنها توجه زیادی داشته باشند؟

به همان اندازه که می‌خواهیم به شکست FTX پایان دهیم، هنوز چیزهای بیشتری برای آشکار شدن وجود دارد. ما همچنین مشتاقانه منتظر سال جدید هستیم و در تلاش برای یافتن رویدادهای بالقوه Black Swan هستیم.

در مرحله بعد، من در مورد بیت کوین و عملکرد قیمت آن به طور دقیق صحبت خواهم کرد. با توجه به همه چیزهایی که در جهان می گذرد، از مبارزه فدرال رزرو با تورم گرفته تا تقویت شاخص دلار، چشم انداز او برای اقدام قیمت بیت کوین چیست و در سال ۲۰۲۳، همه چیز تغییر کرد. از Sorout می پرسد که آیا

تا انتها منتظر همه این بینش ها و موارد دیگر باشید. ما همچنین در طول نمایش آماده سوالات و نظرات خواهیم بود، پس آماده باشید.

Market Talks هر پنجشنبه ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر (۵:۰۰ عصر UTC) به صورت زنده پخش می شود. هر هفته با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت کریپتو و بلاک چین مصاحبه می‌شود.بنابراین برای همه ویدیوها و به روز رسانی های آینده به صفحه YouTube Cointelegraph مراجعه کنید[いいね]دکمه و[チャンネル登録]دکمه را فشار دهید.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا