🚨 اخبار ارز دیجیتال

مجوز امتیاز پرداخت کیمیاگری کریپتو گیت‌وی اندونزی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Alchemy Pay با یک فین‌تک محلی در اندونزی همکاری می‌کند تا حواله‌های کم‌هزینه را به کاربران ارزهای دیجیتال در این کشور ارائه دهد.

Alchemy Pay مجوزی را از بانک مرکزی اندونزی برای انجام حواله و انتقال وجه با همکاری فین تک محلی Berkah Digital Pembayaran دریافت کرده است.

Alchemy Pay این خبر را در ۲۷ فوریه اعلام کرد و بانک اندونزی به طور مشترک مجوزی را برای Alchemy Pay و پلت فرم BDPay Berkah Digital صادر کرد و به این دو شرکت اجازه داد روش‌های پرداخت بهتری ارائه دهند و هزینه‌های عملیاتی مرتبط را کاهش دهند. شما گفتید می‌توانید آن را کاهش دهید.

Alchemy Pay، ارائه‌دهنده پرداخت فیات به کریپتو، در حال گسترش عرضه‌های خود در آسیا با تأییدیه نظارتی بزرگ دیگری در اندونزی است.

طبق داده‌های وب‌سایت رسمی بانک اندونزی، Berkah Digital به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات پرداخت رده ۳ مجوز فهرست شده است. این شرکت در درجه اول برای پلتفرم BDPay خود شناخته شده است. مشتریان شرکتی این پلتفرم همچنین خدمات حقوق و دستمزد مشتری و حواله ها را از طریق رابط های برنامه نویسی برنامه بانکی (API) ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد به ۱۳۶ بانک در اندونزی پول ارسال کنند.

درگاه ارز دیجیتال Alchemy Pay از پرداخت های مسترکارت، ویزا، گوگل پی، اپل پی و بسیاری از کیف پول های موبایل محلی دیگر مانند BDPay پشتیبانی می کند. این پلتفرم تا کنون در ۱۷۳ کشور جهان فعالیت می کند.

مربوط: Mastercard به پرداخت های رمزنگاری شده در Web3 از طریق پرداخت USDC اجازه می دهد

Alchemy Pay که در سال ۲۰۱۸ در سنگاپور تأسیس شد، یک پلتفرم پیشرو جهانی پرداخت کریپتو به فیات است و به دلیل مشارکت با غول‌های رمزنگاری مانند صرافی بایننس شناخته شده است. این شرکت همچنین Alchemy Pay (ACH)، یک توکن ابزار اختصاصی صادر شده در بلاک چین اتریوم را اجرا می کند. ACH بخش کلیدی شبکه Alchemy Pay است که کارمزد تراکنش ها، پاداش های شبکه و سایر فرآیندها را ارائه می کند.نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا