اخبار ارز دیجیتال

معاملات آتی رمزنگاری و ETF ها به درب شما می زند: قوانین رمزگشایی شده، 13 تا 20 اوت.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

SEC ممکن است چندین برنامه را برای صندوق های معاملات آتی اتر به طور همزمان تأیید کند.

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase تاییدیه انجمن آتی آمریکا را دریافت کرده است تا به مشتریان واجد شرایط برای سرمایه گذاری در معاملات آتی ارزهای دیجیتال پیشنهاد دهد. این تأییدیه به کوین‌بیس اجازه می‌دهد تا قراردادهای آتی بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) را از طریق مبادلات مشتقات که توسط کمیسیون معاملات آتی کالا تنظیم می‌شود، معرفی کند.

در همین حال، وال استریت ژورنال گزارش داد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) احتمالاً چندین برنامه صندوق معامله آتی اتر (ETF) را به طور همزمان تأیید می کند. تاکنون، برخلاف سال 2021، SEC به شرکت‌ها دستوری نداده است که پرونده‌های خود را پس بگیرند. این نشان می‌دهد که تنظیم‌کننده‌ها راه‌اندازی صندوق را در عرض چند هفته مسدود نخواهند کرد. تصمیم SEC در مورد ETF های بیت کوین می تواند در اوایل سال 2024 باشد.

شاید به همین دلیل است که شرکت مدیریت دارایی Valkyrie به لیست شرکت هایی که برای ETF های رمزنگاری درخواست می کنند، پیوسته است. بر اساس این پرونده، صندوق به طور مستقیم در اتر سرمایه گذاری نخواهد کرد و به دنبال خرید چندین قرارداد آتی اتر خواهد بود. سرمایه گذاری ETF در قراردادهای آتی اتر به 8000 قرارداد در ماه محدود می شود، مشروط به محدودیت های موقعیت تعیین شده توسط بورس کالای شیکاگو.

SEC در مورد ریپل درخواست تجدیدنظر داد

آنالیسا تورس، قاضی ایالات متحده، درخواست کمیسیون SEC را مبنی بر توقف تجدیدنظر موقت در پرونده علیه آزمایشگاه ریپل پذیرفته است. طبق قوانین ایالات متحده، درخواست تجدیدنظر زمانی رخ می دهد که حکم دادگاه بدوی در حالی که سایر بخش های پرونده در جریان است، تجدید نظر شود.

این تصمیم تنها چند ساعت پس از آن گرفته شد که آزمایشگاه ریپل مخالفت خود را با اعتراض احتمالی شکایت اعلام کرد. وکلای ریپل استدلال کردند که درخواست تجدیدنظر مستلزم مسائل کاملاً حقوقی است و درخواست SEC مسائل حقوقی جدیدی را که نیاز به بررسی داشته باشد مطرح نمی کند. آنها همچنین استدلال کردند که استدلال تنظیم کننده مبنی بر نادرست بودن حکم دادگاه کافی نیست و درخواست تجدیدنظر فوری روند اخراج را پیش نمی برد.

به خواندن ادامه دهید

سنگاپور چارچوب نظارتی استیبل کوین را به دست آورد

بانک مرکزی سنگاپور چارچوب نظارتی اصلاح شده ای را برای اطمینان از ثبات استیبل کوین های تک ارزی که در ایالت-شهرها تنظیم می شوند، اعلام کرده است. این چارچوب الزامات متعددی را برای صادرکنندگان استیبل کوین، از جمله زمان‌بندی سررسید، افشا، مدیریت ذخایر و الزامات سرمایه مشخص می‌کند. مقامات پولی سنگاپور خاطرنشان کردند که تنها صادرکنندگان استیبل کوین که الزامات چارچوب جدید را برآورده می کنند می توانند برای مقررات MAS درخواست دهند. این برچسب برچسبی است که توسط بانک مرکزی ادعا شده است تا به کاربران کمک کند آن را از استیبل کوین های غیرقانونی تشخیص دهند.

به خواندن ادامه دهید

ائتلاف دموکراتیک مجلس نمایندگان آمریکا کارگروه هوش مصنوعی را ایجاد کرد

دموکرات ها در مجلس نمایندگان ایالات متحده یک کارگروه در زمینه هوش مصنوعی ایجاد کرده اند تا قوانین جدیدی را در زمینه اولیه فناوری هوش مصنوعی (AI) معرفی کنند. ائتلاف دموکراتیک نوین متشکل از 97 عضو می گوید که نیروهایش با دولت جو بایدن، سهامداران و قانونگذاران در هر دو طرف طیف سیاسی برای توسعه “سیاست های هوشمندانه و دو حزبی برای مقابله با این فناوری در حال ظهور” همکاری خواهند کرد. من قول می دهم آن را راه اندازی کنم. نماینده درک کیلمر، رئیس گروه ضربت، گفت که تمرکز اصلی این گروه بر مقابله با اطلاعات نادرست و نگرانی‌ها در مورد دیپ‌فیک‌های پیشرفته تولید شده توسط هوش مصنوعی است که به طور فزاینده‌ای در فضای مجازی رایج می‌شوند. گفته می‌شود که چیزی وجود دارد.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا