اخبار ارز دیجیتال

خروج دارایی های رمزنگاری شده در 9 هفته به نزدیک به 500 میلیون می رسد – CoinShares

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

طی 9 هفته گذشته، بیش از 450 میلیون دلار از محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال از دست رفته است.

بر اساس گزارش شرکت مدیریت دارایی CoinShares، جریان خروجی از محصولات معامله شده در مبادلات ارز دیجیتال (ETP) در 9 هفته گذشته به 455 میلیون دلار رسیده است. جریان خروجی از ETP ها عموماً نشان دهنده احساسات منفی نسبت به ارزهای دیجیتال است.

محصولاتی که در صرافی های ارز مجازی معامله می شوند برای ردیابی قیمت ارزهای مجازی طراحی شده اند. زمانی که قیمت سهام این صندوق‌ها به زیر قیمت هدف می‌رسد، ارزهای دیجیتال خود را می‌فروشند و باعث خروج سرمایه می‌شوند.

هفته منتهی به 18 سپتامبر شاهد خروجی 54 میلیون دلاری بود که یک دوره 9 هفته ای را که فقط یک هفته جریان داشت، محدود کرد. بیت کوین (BTC) بیشترین کاهش را از همه محصولات معامله شده در بورس تجربه کرد و 85 درصد از کل خروجی ها از این صندوق ها را به خود اختصاص داد. هفته گذشته 45 میلیون دلار بیت کوین توسط ETP به بازار فروخته شد.

وجوه اتر (ETH) نیز از این فروش سنگین در امان نماند. هفته گذشته حدود 5 میلیون دلار خروج از کشور وجود داشت.

با وجود این خروجی ها، چندین ETP آلتکوین پیشرو در هفته گذشته عملکرد خوبی داشتند. Solana (SOL) ETP شاهد ورود خالص 700,000 دلار، Cardano (ADA) 430,000 دلار و XRP 130,000 دلار بود.

CoinShares همچنین داده هایی را در مورد منشاء منطقه ای خروجی ETP کریپتو ارائه کرد. ایالات متحده 77 درصد از نشت ها را به خود اختصاص داده است و آلمان، کانادا و سوئد نیز مسئول بخش قابل توجهی از نشت ها هستند.

ETPهای رمزنگاری راه آسانی را برای سرمایه‌گذاران دارای حساب‌های مالی سنتی برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال فراهم می‌کنند. با این حال، صدور یک ETF بیت کوین با تعدادی موانع قانونی و قانونی در ایالات متحده مواجه است، به طوری که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) پیشنهاد اعتماد بیت کوین Van Eck را در ماه مارس رد کرد. در 11 آگوست، یک دادگاه تجدیدنظر فدرال ایالات متحده حکم داد که رد پیشنهاد بیت کوین ETP Grayscale توسط SEC “خودسرانه و دمدمی مزاجانه” است.


نویسنده: Tom Blackstone
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا