اخبار ارز دیجیتال

ایالات متحده همچنان بر سرمایه گذاری در صندوق های رمزنگاری تسلط دارد: پایگاه داده

بر اساس پایگاه داده کریپتو، اکثر شرکت ها دارای سرمایه خطرپذیر با ۵۲.۸ درصد هستند، پس از آن صندوق های تامینی با ۴۴.۳ درصد و سهام خصوصی و صندوق های مشترک با ۲.۹ درصد قرار دارند.

علیرغم نصف شدن بودجه سرمایه گذاری خطرپذیر در اکتبر، به نظر می رسد هنوز صندوق های صعودی در این فضا وجود دارند که در بازارهای نوظهور، Web3 و زیرساخت ها سرمایه گذاری می کنند. این بودجه در صورت شروع پروژه

به همین دلیل است که Cointelegraph Research یک پایگاه داده ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است که فهرستی از نزدیک به ۹۰۰ صندوق مختلف ارزهای دیجیتال را در سراسر جهان ردیابی می کند. این پایگاه داده به گونه ای طراحی شده است که در جریان ارتباطات حرکت دهندگان و تکان دهنده ها در صنعت کریپتو قرار بگیرد. از اطلاعات عمومی مانند تاریخ ثبت، اطلاعات تماس (از جمله مخاطبین پشتیبان)، اندازه شرکت، و اندازه دارایی های تحت مدیریت (AUM)، این پایگاه داده یک نمای کلی عالی با داده های قابل اجرا ارائه می دهد.

پایگاه داده صندوق رمزنگاری را می توان در پایانه تحقیقاتی Cointelegraph در اینجا مشاهده کرد.

ایالات متحده دارای بیشترین دارایی های رمزنگاری شده است

۸۲.۴ درصد از کل وجوه ارزهای دیجیتال از ۱۰ کشور و در راس آنها ایالات متحده با ۴۱۹ صندوق است. بریتانیا با ۵۱ صندوق در رتبه دوم و پس از آن چین با ۴۶ صندوق قرار دارند. با بیش از ۵۰۰ میلیارد در AUM، این سه صندوق ملی می‌توانند نیروی قدرتمندی در شکل‌دهی آینده Web3 و فضای کریپتو باشند.

با داغ شدن بحث نظارتی در ایالات متحده، شاید جالب باشد که ببینیم اگر بوروکراسی بوروکراتیک اجازه سرمایه گذاری در نوآوری را نمی دهد، این وجوه به مناطق دوستدار رمزنگاری مهاجرت می کنند یا خیر.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف دارای برخی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققان ما متعهد به گردآوری سختگیری های آکادمیک و فیلتر کردن از طریق تجربه عملی و سخت به دست آمده برای ارائه دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار است.

دکتر دملزا هیز مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیز تیمی از متخصصان حوزه‌های مالی، اقتصاد و فناوری را گرد هم آورده است تا بهترین منبع گزارش‌های صنعتی و تحلیل‌های روشنگرانه را به بازار بیاورد. تیم تحقیقاتی Cointelegraph از APIها از منابع مختلف برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید استفاده می کند.

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه توصیه یا توصیه های خاص در مورد هر فرد یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا