اخبار ارز دیجیتال

“Crypto FUD” – صنعت خشمگین است زیرا گزارش کاخ سفید Crypto را سرزنش می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این گزارش شامل 35 صفحه بود که به نظر می رسید با هدف افشای مزایای ارزهای رمزنگاری شده باشد.

مدیران ارزهای دیجیتال از آخرین گزارش اقتصادی کاخ سفید ابراز ناامیدی کرده اند. این گزارش شامل یک فصل کامل است که به زیر سوال بردن شایستگی دارایی های دیجیتال اختصاص دارد.

گزارش اقتصادی رئیس جمهور که در 20 مارس منتشر شد، اولین باری است که کاخ سفید از زمانی که اولین بار در سال 1950 شروع به انتشار گزارش های سیاست اقتصادی سالانه کرد، بخشی را در مورد دارایی های دیجیتال گنجانده است.

فرد ارسام، یکی از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال Paradigm، گفت: اشاره کرد این 15 درصد از گزارش های اقتصادی به “FUD کریپتو” اختصاص داشت.

این گزارش شامل 35 صفحه برای رفع «جذابیت درک شده از دارایی‌های رمزنگاری شده» به همراه بخش کوتاهی در مورد سیستم پرداخت FedNow و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است.

ادعای اصلی این گزارش این است که دارایی‌های رمزنگاری شده در ارائه مزایای «ترویج‌شده» مانند بهبود سیستم‌های پرداخت، شمول مالی و ایجاد مکانیسم‌هایی برای انتقال ارزش و مالکیت معنوی شکست می‌خورند.

در عوض، نوآوری آنها در درجه اول ایجاد کمبود مصنوعی برای حفظ قیمت دارایی های رمزنگاری شده است، که بسیاری از آنها ارزش اساسی ندارند.

علاوه بر این، از آنجایی که قیمت ارز مجازی بسیار نوسان است، به‌عنوان یک ذخیره‌کننده ارزش پایدار عمل نمی‌کند، بنابراین ارز مجازی نمی‌تواند به‌عنوان پول مستقل مانند دلار عمل کند، و همچنین نمی‌تواند به‌عنوان واحد حساب یا وسیله‌ای عمل کند. مبادله. انجام دادن

گزیده ای از فصل هشتم «دارایی های دیجیتال: یادگیری مجدد اصول اقتصادی» منبع: گزارش اقتصادی ریاست جمهوری

این گزارش همچنین استدلال می‌کند که استیبل کوین‌ها دارای ریسک‌هایی هستند و برای استفاده به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت سریع بسیار خطرناک هستند.

کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین، آخرین گزارش ریاست جمهوری را «ناامیدکننده» خواند و به نظر می‌رسد برخی از دولت‌ها به‌طور فزاینده‌ای به صنعت رو به رشد ارزهای دیجیتال حساسیت دارند.

ما از دولت بایدن می‌خواهیم تا به این فکر کند که چگونه از آن یاد می‌شود: به عنوان رهبر نوآوری عمیق یا مانعی بر سر راه انقلاب جهانی فناوری.»

تمرکززدایی نیز در این گزارش برجسته شده است و ادعا می‌کند که «علیرغم ادعای غیرمتمرکز بودن و غیرقابل اعتماد بودن، برنامه‌های مبتنی بر بلاک چین واقعاً هیچ کدام نیستند.»

کاربران با بازدید از مجموعه محدودی از پلتفرم‌های کریپتو به دارایی‌های کریپتو دسترسی پیدا می‌کنند، اما گروه کوچکی از ماینرها ادعا می‌کنند که اکثر ماینینگ‌ها را برای اکثر دارایی‌های کریپتو انجام می‌دهند.

مربوط: جمهوریخواهان مجلس نمایندگان مستقیما از دولت بایدن به دلیل سیاست دارایی دیجیتال انتقاد کردند

آخرین گزارش سالانه سیاست های اقتصادی حدود دو هفته پس از ورشکستگی بانک های سیلورگیت، بانک سیلیکون ولی و بانک امضا منتشر می شود. هر سه جنبه ای از صنعت ارزهای دیجیتال را بازی کردند.

دن ریسر، مدیر ارشد رشد پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) Acala Network، ادعا کرد که این گزارش «فقط چند روز پس از اجرایی شدن عملیات Chokepoint 2.0» در بانک دوستدار رمزنگاری منتشر شده است. من اینجا هستم.

منبع: توییتر

او همچنین با اشاره به بخشی از گزارش که به نظر می رسد مزایای یک ارز تحت کنترل بانک مرکزی ایالات متحده را تبلیغ می کند، به “هشدار اولیه واضح” در مورد CBDC یا دلار دیجیتال آینده ایالات متحده اشاره کرد.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا