اخبار ارز دیجیتال

شرکت‌های رمزارز با وجود افزایش بیت کوین، نزدیک به 3000 شغل را در ژانویه کاهش دادند

این ماه سختی برای کارگران کریپتو بود، زیرا حداقل 14 شرکت در ژانویه اعلام کردند که مشاغل خود را کاهش می دهند.

شرکت‌های رمزارز در ماه اول سال 2023، با اخراج حداقل 2900 کارمند رمزارز در 14 شرکت رمزنگاری در ژانویه، کیف پول خود را سخت‌تر کردند.

آخرین شرکتی که بنا به گزارش ها شروع به اخراج کرده است، ارائه دهنده زیرساخت ارزهای دیجیتال Prime Trust است که طبق گزارش ها نیروی کار خود را یک سوم کاهش داده است. گزارش.

در زمان نگارش این مقاله، پرایم 312 کارمند در لینکدین داشت، بنابراین این کاهش برابر با کاهش تخمینی تعداد کارمندان حدود 100 نفر است.

طبق گزارش 27 ژانویه بلومبرگ و گزارش 23 ژانویه The Information، دیگر کاهش های اخیر در چند روز گذشته شامل اخراج 30 کارمند در پلتفرم رمزنگاری Matrixport است. طبق این گزارش، حدود 100 کارمند از صرافی ارزهای دیجیتال Gemini اخراج شده اند. گفت. .

بزرگترین اخراج های ژانویه توسط صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase آغاز شد که حدود 950 کارمند را در 10 ژانویه اخراج کرد.

صرافی های همتا Crypto.com، Luno و Huobi به ترتیب حدود 500، 330 و 320 کارمند را اخراج کرده اند.

گروه ارزهای دیجیتال تحت محاصره (DCG) و شرکت های تابعه آن نیز اخراج های گسترده ای را تجربه کردند و تنها در ماه ژانویه 485 کارمند را اخراج کردند، زیرا شرکت با بحران مالی جان سالم به در برد.

لونو که متعلق به DCG بود، بیشترین مشاغل را کاهش داد، به طوری که خود DCG 66 کارمند را کاهش داد، پلتفرم وام دهی تابعه جنسیس 63 شغل را کاهش داد و شرکت مدیریت ثروت HQ Digital بر 26 شغل تاثیر گذاشت.

مربوط: Crypto Recruiter امن ترین مشاغل را در فصل اخراج نشان می دهد

200 کارمند اخراج شده از کریپتو بانک Silvergate، 110 کارمند از صرافی Blockchain.com و 96 کارمند اخراج شده از شرکت مادر متاماسک ConsenSys، تکمیل کننده لیست بودند.

در همین حال، 20 کارمند از Superrare، بازاری برای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) اخراج شده‌اند.

این کاهش مشاغل علیرغم عملکرد قوی بیت کوین (BTC) در ماه با هدف نزدیک به 25000 دلار به دلیل ادامه رشد تقاضای سازمانی انجام می شود.

اما کاهش گسترده مشاغل در صنعت ارزهای دیجیتال به تنهایی نبود. تنها در ماه ژانویه حدود 48000 نفر از چهار شرکت گوگل، آمازون، مایکروسافت و سیلزفورس اخراج شدند.

در حالی که برخی ممکن است فکر کنند ابرهای تاریک در راه هستند، صندوق سرمایه گذاری رمزارز Pantera Capital در حال راه اندازی یک شرکت بلاک چین است که ادعا می کند بازارهای نزولی «سر و صدای کمتری خواهند داشت و حواس پرتی کمتری از ساخت و ساز خواهند داشت.» اما من فکر نمی کنم زمانی بهتر از اکنون وجود داشته باشد.نویسنده: Jesse Coghlan

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا